Ana SayfaMagazinMiray Daner Kubilay Aka birlikte görüntülendi! Miray Daner Kubilay Aka barıştı mı?

Miray Daner Kubilay Aka birlikte görüntülendi! Miray Daner Kubilay Aka barıştı mı?

Miray Daner Kubilay Aka birlikte görüntülendi! Miray Daner Kubilay Aka barıştı mı? Ünlü oyuncu Miray Daner ve Kubilay Aka'nın dizi setinde başlayan aşkı sona ermişti. İhanet nedeniyle ayrıldıkları konuşulan çiftin barıştığı iddia edildi. 

Miray Daner Kubilay Aka birlikte görüntülendi! Miray Daner Kubilay Aka barıştı mı? Ünlü oyuncu Miray Daner ve Kubilay Aka’nın dizi setinde başlayan aşkı sona ermişti. İhanet nedeniyle ayrıldıkları konuşulan çiftin barıştığı iddia edildi.

Miray Daner Kubilay Aka birlikte görüntülendi

Vatanım Sensin dizisinde başlayan Miray Daner ve Kubilay Aka aşkı 3,5 yıl sürmüştü. sevenleri tarafından çok yakıştırılan ve evlenmeleri beklenen çift ayrılık kararı almıştı.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında ayrılan çiftin tekrar bir araya geldiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Cam Tavanlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka’nın eski aşkı ile görüldüğü iddia edildi.

Miray Daner Kubilay Aka barıştı mı

Birlikte görüldüğü iddia edilen çiftin barışıp barışmadıkları henüz netlik kazanmadı. İki tarafta haberi yalanlamadı. İkili birbirlerini sosyal medyadan da takip etmiyor. Eski aşıklar hakkında daha önce de barıştıkları haberleri çıkmış ikili haberleri yalanlamıştı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri