Ana SayfaTürkiyeModanisa bu açıklamasıyla Hilal Kaplan'ı yalanlamış olmadı mı?

Modanisa bu açıklamasıyla Hilal Kaplan’ı yalanlamış olmadı mı?

Bugün Modanisa hakkında bir açıklama yayınlayan Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, “İnternet sitelerine ismimin veya resmimin konacağından ve resmi bir vazifem varmış gibi yansıtılacağından haberim yoktu. Kendileriyle aramda hiçbir sözleşme, maddi ilişki, vb. de olmamıştır. Bu hususta iftira atan herkese dava açıp hukuki yollardan haklarımı arayacağım” ifadelerini kullanmıştı. Ancak kısa süre sonra Modanisa’dan açıklama geldi. Modanisa açıkça Hilal Kaplan’ın ismini kullanmasa da danışmanlık aldıklarını kabul etti.

Hilal Kaplan “Kendileriyle hiçbir ilişkim olmamıştır” dese de Modanisa’nın bugün Medya Notu’na email yoluyla ulaştırdığı açıklamada “Modanisa fikir ve tavsiyeleriyle, ücret talep etmeksizin, gönüllü olarak bu organizasyona destek olan saygıdeğer danışmanlarımızın katkılarıyla daha da güç kazanmıştır” denildi.

Aşağıdaki görselde Modanisa’nın Medya Notu’na gönderdiği bilgilendirme metnini görebilirsiniz.

Dolayısıyla Hilal Kaplan’ın ‘Mordanisa ile hiçbir ilişkim yoktur” sözlerine karşılık Modanisa tarafından yapılan açıklama kafaları iyice karıştırdı.

Ne olmuştu?

‘Modanisa FETÖ’cü’ diye haber paylaşan dahası boykot çağrısında bulunan Hilal Kaplan’ın markaya danışman olması garip karşılanmış Taha Ün, bu duruma dikkat çeken tweet’ler atmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz