Ana SayfaDünyaModel Frida Farrell, şok itiraflarda bulundu!

Model Frida Farrell, şok itiraflarda bulundu!

Ünlü Oyuncu ve Model Frida Farrell, hayatı hakkında önemli bilgiler açıkladı. Model Farrell, 22 yaşında 6 kişinin tecavüzüne uğradığını ve 3 gün boyunca bir bodrum katında hapsedildiğini itiraf etti.

Oyuncu Frida Farrell, katıldığı bir TV kanalında şok açıklamalar yaptı. Ünlü oyuncu  Farrell, henüz 22 yaşındayken tecavüze uğradığını belirtti. 38 yaşındaki İsveçli model Farrell, iş başvurusu yapmaya gittiği binada 6 kişi tarafından tecavüze uğradığını ağlayarak anlattı.

KÖLE OLARAK 5 ADAMA SATILDI

Farrell, iş başvurusu için gittiği binada hayatının en kötü anını yaşadığını açıkladı. Ünlü manken Farrell, içtiği içecekle bayıldığını, uyandığında bir adamın kendisine tecavüz ettiğini ve tuzağa düştüğü o binada seks kölesi olarak satıldığını söyledi.

38 yaşındaki İsveçli model ve oyuncu Frida Farrell, 22 yaşındayken bir adam tarafından kandırılıp tecavüz edildiğini, üç gün boyunca zorla tutulduğu dairede beş adama köle olarak satıldığını açıkladı.

Independent ve London Evening gazetelerinin ev sahipliği yaptığı modern köleliğe karşı bir organizasyonda konuşan Farrell, kadınları kadın tacirlerine karşı uyarmak için 22 yaşında nasıl zorla bir apartman dairesinde tutulduğunu ve cinsel ilişki kölesi olarak üç gün geçirdiğini anlattı

“Daireden kaçıp polise haber verdim” 

Ünlü model kan dondurucu hikayesini anlatarak, “2002 yılında modellik için Londra’ya geldiğimde, caddede yürürken bir adam yanıma yaklaşıp bana fotoğraf ajansının olduğunu ve çekim için kendisi ile anlaşabileceğini söyleyip kartını verdi. Ertesi gün adamın verdiği adrese gittim. Bir binanın beşinci katıydı. İçeri girdiğim an adam kapıyı arkamdan kapatıp belinden çıkardığı bıçağı boğazıma dayadı ve bağırmama söyledi. Adam bana zorla süt içirdi. Sanırım sütün içinde ilaç vardı. Uyandığımda başka bir dairedeydim. Üç gün boyunca adam ve tanımadığım 5 kişi daha bana tecavüz etti. Üçüncü günün sonunda adamlar daireden kapıyı açık bırakıp çıkmışlardı. Bende daireden kaçıp polise haber verdim. Polisin adamaları yakalayıp yakalamadıkları ile ilgili hiçbir fikrim yok. Bunları diğer kadınları kadın tacirlerinin eline düşmemeleri konusunda uyarmak için anlatıyorum.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz