Ana SayfaMagazinMucize Doktor Nazlı yeni dizisi ne? Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde!

Mucize Doktor Nazlı yeni dizisi ne? Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde!

Mucize Doktor Nazlı yeni dizisi ne? Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde! Fox Tv için hazırlanan Elbet Bir Gün dizisine sürpriz bit transfer gerçekleşti. Mucize Doktor Nazlı'ya hayat veren Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde ekran karşısına çıkacak. İşte detaylar!

Mucize Doktor Nazlı yeni dizisi ne? Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde! Fox Tv için hazırlanan Elbet Bir Gün dizisine sürpriz bit transfer gerçekleşti. Mucize Doktor Nazlı’ya hayat veren Sinem Ünsal Elbet Bir Gün dizisinde ekran karşısına çıkacak. İşte detaylar!

Mucize Doktor Nazlı yeni dizisi ne

Mucize Doktor dizisinde başarılı oyunculuk performansı sergileyen Sinem Ünsal yapımcıların dikkatini çeken genç oyuncuların başında geldi. Mucize Doktor’un Nazlı’sı Sinem Ünsal son dönemin öne çıkan oyuncularının başında geliyor.

Başarılı oyuncunun bu sezon hangi projede rol alacağı merak konusu iken Birsen Altuntaş konuya açıklık getirdi. Ünsal’ın Most Yapım’ın FOX için hazırladığı, Gül Oğuz’un yöneteceği “Elbet Bir Gün” dizisiyle görüştüğü ortaya çıktı. İki kız kardeşin çarpıcı hikâyesini anlatan dizi için Ekin Koç’la da görüşüldüğü konuşuluyor.

Sinem Ünsal kimdir?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Türkü kökenli bir baba ile Çerkes kökenli bir annenin ikinci çocuğu olarak doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir. 2017 yılında yayımlanan Çoban Yıldızı adlı dizide Güneş karakterini, Siyah Beyaz Aşk adlı dizide ise Gülsüm Aslan karakterini canlandırdı.

2018-2019 yılları arasında yayımlanan Kızım adlı dizide Sevgi Günay karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Doktor Nazlı Gülengül Vefa karakterine hayat vermiştir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri