Ana SayfaMagazinMucize Muhtar Davut neden öldü? Erol Demiröz hayatını kaybetti

Mucize Muhtar Davut neden öldü? Erol Demiröz hayatını kaybetti

Mucize Muhtar Davut neden öldü? Erol Demiröz hayatını kaybetti! Usta sanatçı Erol Demiröz 81 yaşında hayatını kaybetti. Erol Demiröz'ün neden öldüğü ise merak edilenler arasında.

Mucize Muhtar Davut neden öldü? Erol Demiröz hayatını kaybetti! Usta sanatçı Erol Demiröz 81 yaşında hayatını kaybetti. Erol Demiröz’ün neden öldüğü ise merak edilenler arasında.

Mucize Muhtar Davut neden öldü

Usta oyuncu Erol Demiröz, 81 yaşında hayatını kaybetti. Erol Demiröz’ün vefatını Ankara Sanat Tiyatrosu “Erol abimizi kaybettik” notuyla paylaştı.

Erol Demiröz’ün yer aldığı “Beyaz Melek” ile “Güneşi Gördüm” filmlerinin senaristi ve yönetmeni olan Mahsun Kırmızıgül, oyuncunun vefat haberinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Mahsun Kırmızıgül sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, usta oyuncu Erol Demiröz’ün hayatını kaybettiğini duyurdu. Kırımızıgül paylaşımında, “Tiyatro ve sinema dünyasının en büyük ustası Erol Demiröz babamız vefat etti. Benim için çok değerli olan bir abiyi, babayı, ustayı, hemşehrimi kaybettik. Ahhh Erol baba ah.. Duruşun, fikirlerin, asaletin, insanlığın bize çok şey kattı. Bendeki yerin çok başkaydı. Seni unutmayacağız” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri