Ana SayfaMagazinMüge Anlı albüm mü çıkarıyor? Yıldız Tilbe'den Müge Anlı'ya destek

Müge Anlı albüm mü çıkarıyor? Yıldız Tilbe’den Müge Anlı’ya destek

Müge Anlı albüm mü çıkarıyor? Sosyal medya hesabından, şarkı söylediği görüntüleri paylaşan ünlü sunucuya beğeni ve yorum yağdı. Yorum yapanalar arasında ünlü müzisyen Yıldız Tilbe de var. Yıldız Tilbe'den Müge Anlı'ya destek. Tüm detaylar haberimizde...

Müge Anlı albüm mü çıkarıyor? Sosyal medya hesabından, şarkı söylediği görüntüleri paylaşan ünlü sunucuya beğeni ve yorum yağdı. Yorum yapanalar arasında ünlü müzisyen Yıldız Tilbe de var. Yıldız Tilbe’den Müge Anlı’ya destek. Tüm detaylar haberimizde…

Müge Anlı albüm mü çıkarıyor?

Ünlü gazeteci Müge Anlı yakın zamanda sosyal medya hesabı açarak bir günde 1 miyon takipçiye ulaştı. Sosyal medya hesabından şarkı söylediği görüntüleri paylaşan Anlı’ya birçok ünlü isimden de yorum geldi. Ünlü müzisyen Yıldız Tilbe “Müge Anlı albüm yapsın ben şarkı veririm” dedi.

Yıldız Tilbe’den Müge Anlı’ya destek

Yıldız Tilbe ‘Müge Anlı albüm yapsın ben şarkı veririm’ deyince olanlar oldu… Müge Anlı’dan Yıldız Tilbe’ye bakın ne yanıt geldi! Yıldız Tilbe’nin ‘Çabuk Olalım Aşkım’ şarkısını seslendiren Müge Anlı’nın performansı kısa sürede gündem oldu.

Anlı ”Madem ‘Başka yok mu?’ diyorsunuz, o halde bir şarkı da Yıldız Tilbe’den gelsin ve kalbinde sevgiye yer açabilen herkese gitsin” diyerek ‘Çabuk olalım Aşkım’ adlı parçayı seslendirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri