Ana SayfaMagazinMüge Anlı Arif Verimli neden küstü? Müge Anlı Ahmet Verimli olayı ne?...

Müge Anlı Arif Verimli neden küstü? Müge Anlı Ahmet Verimli olayı ne? Programdan ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli açıkladı

Müge Anlı Arif Verimli neden küstü? Müge Anlı Arif Verimli olayı ne? Programdan ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli açıkladı! ATV'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Prof. Dr. Arif Verimli geçtiğimiz aylarda programdan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Arif Verimli'den bir açıklama daha geldi. Detayları öğrenmek için haberimize göz atın!

Müge Anlı Arif Verimli neden küstü? Müge Anlı Arif Verimli olayı ne? Programdan ayrılan Prof. Dr. Arif Verimli açıkladı! ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Prof. Dr. Arif Verimli geçtiğimiz aylarda programdan ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurmuştu. Arif Verimli’den bir açıklama daha geldi. Detayları öğrenmek için haberimize göz atın!

Müge Anlı Arif Verimli neden küstü?

ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Prof. Dr. Arif Verimli geçtiğimiz aylarda programdan ayrıldığını sosyal medya hesabından sevenlerine duyurmuştu. Müge Anlı ile aralarının bozuk olduğu bilinen Arif Verimli, Twitter hesabından açıklama yaptı.

2008 yılından beri ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan geçtiğimiz aylarda Prof. Dr. Arif Verimli programda ayrıldığını sosyal medya aracılığı ile duyurdu. Uzun yıllar programda yer alan Arif Verimli’nin neden programdan ayrıldığı ise en çok merak edilenler arasına girdi. Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından 12 Şubat 2021 tarihi itibariyle ayrıldı.

Instagram hesabından konuya ilişkin açıklama yapan Arif Verimli, “Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum.” ifadelerini kullandı.

Prof. Dr. Arif Verimli bir veda açıklaması yapmıştı. Açıklamasında Verimli, “Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım’a çok teşekkür ederim.” diye yazdı.

Veda açıklamasının altına yapılan bazı yorumlar akılları karıştı, olayda yeni bir iddia ortaya çıktı. Arif Hoca aynı programda danışmanlık yapan Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen nedeni ile Müge Anlı’dan ayrıldığını doğruladı dendi.

Müge Anlı Arif Verimli olayı nedir?

Programda Şevki Sözen, Arif Verimli’nin uzmanlık alanı olan konuya dair yorum yapınca Arif Verimli, Müge Anlı’nın kendisine sorması üzerine “Şevki Hocam yanıtlasın” diyerek cevap vermişti. Bunun üzerine gerginliği hisseden Müge Anlı “Allah Allah ne var o da kendince görüş bildirdi hocam” demişti ancak Arif Verimli daha sonrasında ise hiç konuşmamıştı.

Son olarak ise fenomen Pucca, Twitter üzerinden “Müge Anlı ve Arif Hoca küsmesi bütün ayrıntılarıyla; gizli kamera görüntüleriyle toplam 4 saat’ diye video olsa, bak samimiyim, yemin ederim bir saniyesini kaçırmadan izlerim. Öyle boş bir hayat düşün işte..” paylaşımını yaptı.

Prof. Dr. Arif Verimli ise Pucca’nın paylaşımına, “Ben kimseye küsmem ama dönmem de gidince.. İnanın ayrılığımın gizli, kapaklı bir hikayesi yok. Çok net şekilde açıkladım. Mesleki etik değerlere, deontolojik sınırlara müdahale edilirse hiçbir yerde durmam. Çok konuşan çok bilen değildir. Sevgilerle..” diye yazarak manidar bir cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri