Ana SayfaMagazinMüge Anlı Exxen'de program mı yapacak? Müge Anlı Exxen'de nasıl bir program...

Müge Anlı Exxen’de program mı yapacak? Müge Anlı Exxen’de nasıl bir program yapacak

Müge Anlı Exxen'de program mı yapacak? Müge Anlı Exxen'de nasıl bir program yapacak? Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital platform Exxen'de her gün yeni bir içerik üretiliyor.  Acun Ilıcalı, Exxen'de program yapması için Müge Anlı'ya teklif götürdü. Detaylar haberimizde.

Müge Anlı Exxen’de program mı yapacak? Müge Anlı Exxen’de nasıl bir program yapacak? Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen’de her gün yeni bir içerik üretiliyor.  Acun Ilıcalı, Exxen’de program yapması için Müge Anlı’ya teklif götürdü. Detaylar haberimizde.

Müge Anlı Exxen’de program mı yapacak?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu dijital platform Exxen’de her gün yeni bir içerik üretiliyor.  Acun Ilıcalı, Exxen’de program yapması için Müge Anlı’ya teklif götürdü.

Acun Ilıcalı’nın, dijital eğlence platformu Exxen için Müge Anlı’ya teklif götürdüğü iddia edildi. Magazin kulislerindeki iddiaya göre, sunucu Müge Anlı’nın bir belgesel projesi ile Exxen kullanıcılarının karşısına çıkacağı öğrenildi.

Belgesel programı yapılacak

Çarpıcı konuları ele alan ve ekibi ile binlerce olayı çözüme kavuşturan Müge Anlı’nın, Exxen için belgesel niteliği taşıyan bir yapım hazırlığında olduğu öğrenildi. Şimdiye kadar işlenen olaylardan derlenecek belgesel ile Exxen kullanıcılarının karşısına çıkacağı konuşulan başarılı sunucu Müge Anlı’dan konu ile ilgili herhangi bir açıklama ise gelmedi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri