Ana SayfaMagazinMüge Anlı Tatlı Sert Exxen mi taşınıyor? Müge Anlı o iddialara cevap...

Müge Anlı Tatlı Sert Exxen mi taşınıyor? Müge Anlı o iddialara cevap verdi!

Müge Anlı Tatlı Sert Exxen mi taşınıyor? Müge Anlı o iddialara cevap verdi! Atv ekranın sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Exxen'e taşınacağı konuşuluyor. Müge Anlı'nın programını Exxen kanalına taşımak isteyen Acun Ilıcalı'nın Müge Anlı ile görüştüğü iddialarına cevap geldi.

Müge Anlı Tatlı Sert Exxen mi taşınıyor? Müge Anlı o iddialara cevap verdi! Atv ekranın sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Exxen’e taşınacağı konuşuluyor. Müge Anlı’nın programını Exxen kanalına taşımak isteyen Acun Ilıcalı’nın Müge Anlı ile görüştüğü iddialarına cevap geldi.

Müge Anlı Tatlı Sert Exxen mi taşınıyor

Uzun yıllardır Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Exxen’e taşınacağı iddia edildi. Çarpıcı konuların ele alındığı program reyting sıralamasında en üst sıralarda yer alıyor.

Merakla takip edilen programın sunucusu Müge Anlı’nın, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen için özel bir program hazırlığı içinde olduğu iddia edildi. Acun Ilıcalı’nın. yeni dijital platformu Exxen için özel bir program hazırlığında olduğu konuşuluyor.

Müge Anlı o iddialara cevap verdi

Müge Anlı Tatlı Sert programında işlenen esrarengiz konular ile uzun yıllardır yayın hayatına devam ediyor. Benzer formatlarla programa rakip olarak yayınlananların ismi bile unutulurken Müge Anlı bu formatla adeta özdeşleşti.

İzleyicilerin merakla beklediği Müge Anlı ile ‘Tatlı Sert’ programının yeni sezondaki akıbeti belli oldu. Müge Anlı Eylül ayında yeni sezona aynı kanalda devam edecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri