Ana SayfaMagazinBarış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ayrıldı! İkili neden ayrıldı?

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ayrıldı! İkili neden ayrıldı?

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ayrıldı! İkili neden ayrıldı? Survivor 2020'de yaşadıkları aşk ile gündemden hiç düşmeyen Barış MURAT Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ilişkilerini noktaladı. Detaylar haberimizde!

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ayrıldı! İkili neden ayrıldı? Survivor 2020’de yaşadıkları aşk ile gündemden hiç düşmeyen Barış MURAT Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ilişkilerini noktaladı. Detaylar haberimizde!

Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ayrıldı

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor 2020’de yarışmacı olan daha ardından yarışma sonrasında ise ilişkilerini açıklayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı herkesten tepki toplamıştı.

İlişkilerini daima yalanlayan çift abi kardeş ilişkisi dışında arlarında bir şey olmadığını dile getirmişti. Daha sonrasında adı Sercan Yıldırım ile aşk iddialarına karışan Nisa Bölükbaşı iddialara “Barış ile sevgiliyiz” diyerek yalanmıştı.

Daha sonra çiftin ayrıldığı magazin gündeminde yer edinirken beklenen haber geldi. Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı ayrıldı. Takipçileri çiftin Barış’ın çıkarttığı kitabında dolayı ayrıldığını öne sürdü.

Survivor 2020 sonrasında ilişkiye başladıklarını açıklayan ve sosyal medyada gündem olan Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı ikilisi ayrıldı. Nisa Bölükbaşı, sevgilisi Barış Murat Yağcı’dan ayrıldığını açıkladı: “Barış ile olan ilişkimizi noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri