Ana SayfaMagazinMurat Boz'dan Melis Sabah açıklaması! Aşk iddialarını yalanladı

Murat Boz’dan Melis Sabah açıklaması! Aşk iddialarını yalanladı

Murat Boz'dan Melis Sabah açıklaması! Aşk iddialarını yalanladı! Adı güzel oyuncu Melis Sabah ile anılan Murat Boz instagram hesabından açıklama yaptı. Murat Boz, "İlişkim yok" dedi.

Murat Boz’dan Melis Sabah açıklaması! Aşk iddialarını yalanladı! Adı güzel oyuncu Melis Sabah ile anılan Murat Boz instagram hesabından açıklama yaptı. Murat Boz, “İlişkim yok” dedi.

Murat Boz’dan Melis Sabah açıklaması

Aslı Enver’in Murat Boz ile ayrılmasının sebebi adının Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile anılması olarak magazine yanmıştı. Murat Boz ile ayrılan Aslı Enver uzun süre sosyal medya hesabını kullanmaması dikkat çekmişti.

Ardından adı Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten ile anılan Murat Boz, çıkan iddiları yalanmıştı. Akif Yaman’ın haberine göre; bu sefer Murat Boz, güzel oyuncu Melis Sabah ile aşk yaşıyor. Fakat Murat Boz bu haberi de doğrulamadı.

Aslı Enver’den ayrıldıktan sonra bir türlü aradığı aşkı bulamayan Murat Boz, gönlünü 22 yaşındaki güzel oyuncu Melis Sabah’a kaptırdığı iddia edilmişti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Murat Boz, “İlişkim yok. Olursa muhakkak sizlerle paylaşırım.”

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri