Ana SayfaMagazinMurat Boz'un klibinde oynayan Alize Çekiç kimdir? Aslı Enver'e benzeyen Alize Çekiç'in...

Murat Boz’un klibinde oynayan Alize Çekiç kimdir? Aslı Enver’e benzeyen Alize Çekiç’in Instagram adresi ne?

Murat Boz Alize Çekiç kimdir? Murat Boz'un klibinde oynayan Alize Çekiç kimdir? Aslı Enver'e benzeyen Alize Çekiç Instagram adresi nedir?

Murat Boz’un klibindeki kız Alize Çekiç kimdir? Ünlü şarkıcı Murat Boz’un son klibinde oynayan kız kim Aslı Enver’e benzerliğiyle dikkat çekti çünkü. Aslı Enver’e benzerliğiyle dikkat çeken Alize Çekiç kimdir Instagram adresi ne?

Murat Boz, yeni şarkısı Sevgilim’in video klibini yayınlandı. Aslı Enver’e benzerliğiyle dikkat çeken model Alize Çekiç’in yer aldığı klip sonrası ünlü şarkıcının hayranları, modeli bilerek seçtiği ve Enver’i unutamadığı yönünde yorum yaptı.

Alize Çekiç kimdir? Instagram adresi ne?

Ünlü sanatçı Murat Boz, yeni şarkısı Sevgilim’in video klibini yayınlandı. Aslı Enver benzerliğiyle dikkat çeken model Alize Çekiç’in yer aldığı klip sonrası ünlü şarkıcının hayranları, modeli bilerek seçtiği ve Enver’i unutamadığı yönünde yorum yaptı.

Alize Çekiç’in boyu 1,78 uzunluğunda. Ayakkabı numarası olarak da 40 numara giyiyor.

Alize Çekiç’in Instagram adresi de merak konusu. Alize’nin Instagram adresinde 4 bine yakıp takipçisi var.

Murat Boz’un klibinde Aslı Enver’e benzeyen Alize Çekiç

Sosyal medya kullanıcıları, Murat Boz’a eşlik eden model için “Aslı Enver’in kardeşi olsa bu kadar benzemez” yönünde yorumlarda bulunurken, ünlü sanatçının özellikle bu modelle çalıştığı ve Enver’i unutmadığı düşüncesini akıllara getirdi. Sevenlerine, “Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, umarım beğenirsiniz” diyerek seslenen Murat Boz ise klibiyle kısa süre içinde yüzbinlerce görüntülenme ve binlerce yorum aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri