Ana SayfaMagazinMurat Dalkılıç ile Melis Sezen aşkı doğru mu? Açıklama geldi

Murat Dalkılıç ile Melis Sezen aşkı doğru mu? Açıklama geldi

Sadakatsiz dizisinin yıldız oynucusu Melis Sezen Murat Dalkılıç ile aşk yaşamaya mı başladı. Murat Dalkılıç Melis Sezen sevgili mi merak konusu.

Sadakatsiz dizisinin yıldız oyuncusu Melis Sezen Murat Dalkılıç ile aşk yaşamaya mı başladı. Murat Dalkılıç Melis Sezen sevgili mi merak konusu. Dedikodunun yayılmasından kısa bir süre sonra ünlü oyuncu Melis Sezen’den yalanlama geldi.

Melis Sezen ile Murat Dalkılıç bundan iki yıl önce “Dünya Hali” adlı filmde rol almış o zaman da ikili hakkında ‘aşk’ iddiaları gündeme getirilmişti.

Melis Sezen Murat Dalkılıç aşkı gerçek mi?

Instagram’ın ünlü magazin adresi Exxen’e göre Melis Sezen ile Murat Dalkılıç aşk yaşamaya başladı. Dalkılıç’ın Hande Erçel’i de takipten çıkması bu aşka kanıt olarak gösterildi. Ancak habere flaş bir yalanlama geldi.

“Aldığımız iddialı bilgilere göre Şarkıcı Murat Dalkılıç oyuncu Melis Sezen aşk yaşamaya başlamışlar Murat Dalkılıç ın Hande Erçel’i neden takipten çıktığı böylelikle ortaya çıkmış oldu.”

Ancak gün içinde ünlü oyuncu Melis Sezen’den Murat Dalkılıç yalanlaması geldi. İşte Sadakatsiz dizisinin ünlü oyuncusunun Instagram’dan yaptığı o açıklama.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri