Ana SayfaMagazinMurat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı! Murat Dalkılıç yeni sevgilisi kim?

Murat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı! Murat Dalkılıç yeni sevgilisi kim?

Murat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı! Murat Dalkılıç yeni sevgilisi kim? Hande Erçel ile ayrılan Murat Dalkılıç eski aşkının arkadaşıyla yeni bir aşka yelken açtı. Murat Dalkılıç, Hande Erçel'in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başladı.

Murat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı! Murat Dalkılıç yeni sevgilisi kim? Hande Erçel ile ayrılan Murat Dalkılıç eski aşkının arkadaşıyla yeni bir aşka yelken açtı. Murat Dalkılıç, Hande Erçel’in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başladı.

Murat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç aşkının noktalanmasının ardından Hande Erçel, partneri olan Kerem Bürsin ile aşk yaşamaya başladı. Hande Erçel ile arkadaş kaldıklarını söyleyen Dalkılıç kısa süre önce Erçel’i sosyal medya hesabından sildi.

Eski aşkını sosyal medya hesabından silen Dalkılıç, Erçel’in rol arkadaşı Sitare Akbaş ile yakınlaştı. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım başka bir isimle anılmasına sebep olmuş Dalkılıç ”Arkadaşımın sevgilisi” açıklamasıyla olayı yalanlamıştı.

 

Murat Dalkılıç yeni sevgilisi kim

Sen Çal Kapımı dizinde Hande Erçel ile iki yakın arkadaşı canlandıran Sitare Akbaş’ın Dalkılıç ile yakınlaştığı ortaya çıktı. Hande Erçel ile yakın arkadaş olduğu bilinen Sitare Akbaş’ın Murat Dalkılıç ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde ilk konserini veren popçu Dalkılıç’ı dinleyenler arasında Sitare Akbaş da vardı. Konseri ön sıralardan izleyen Akbaş Murat Dalkılıç ile sık sık göz göze geldi. Murat Dalkılıç’ın şarkılarını Sitare Akbaş’a bakarak söylemesi aşk iddialarını alevlendir.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri