Ana SayfaMagazinMurat Övüç annesi neden öldü? Sosyal medya fenomeni Murat Övüç annesini kaybetti

Murat Övüç annesi neden öldü? Sosyal medya fenomeni Murat Övüç annesini kaybetti

Murat Övüç annesi neden öldü? Sosyal medya fenomeni Murat Övüç annesini kaybetti! Sosyal medya şöhreti Murat Övüç'ün annesi hayatını kaybetti. Detaylar ise haberimizde!

Murat Övüç annesi neden öldü? Sosyal medya fenomeni Murat Övüç annesini kaybetti! Sosyal medya şöhreti Murat Övüç’ün annesi hayatını kaybetti. Detaylar ise haberimizde!

Murat Övüç annesi neden öldü

Sosyal medya hesabını aktif kullanan Murat Övüç, yoksullara yaptığı yardımları sosyal medya hesabından paylaşması ile eleştirilere maruz kalıyordu. Murat Övüç, sık sık annesini ziyaret edip onun da hayır dualarını aldığını dile getirirdi.

Geçen sene KOAH rahatsızlığı nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören Murat Övüç’ün annesi hayata gözlerini yumdu. Annesinin hayatını kaybettiğini sosyal medyadan duyuran Övüç, “Canım annemi kaybettim, ciğerim yanıyor” açıklamasını yaptı.

Annesinin vefatını sosyal medya hesabından duyuran sosyal medya fenomeni Murat Övüç, 2,6 Milyon takipçili hesabını ilk kez böyle üzücü bir haber için kullandı. Bu mesajın ardından anne acısı yaşayan Murat Övüç’e çok sayıda taziye mesajı yazıldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri