Ana SayfaMagazinMurat Övüç İstanbul Sözleşmesi eyleminden kadınlar tarafından kovuldu

Murat Övüç İstanbul Sözleşmesi eyleminden kadınlar tarafından kovuldu

İstanbul Sözleşmesi için eylem yapan kadınları arasına karışmak isteyen Murat Övüç kovuldu.

Murat Övüç İstanbul Sözleşmesi eyleminden kadınların hışmına uğradı. Kadınlara hakaretamiz sözleriyle tanınan en son da Yeşim Salkım’a ağza alınmayacak ifadeler kullanan Murat Övüç’ü kadınlar arasına sokmadı. Murat Övüç kadınların İstanbul Sözleşmesi eyleminden kovuldu.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bu akşam saatlerinde İstanbul Sözleşmesi için oturma eylemi düzenleyen kadınların arasına girmeye çalışan ünlü sosyal medya fenomeni Murat Övüç, iki yıl önce kadınlar hakkında söylediği sözler hatırlatılarak eylemden kovuldu. Eylemcilerle tartışan Murat Övüç arabasına binerek uzaklaştı.

Bodrum Belediye Meydanı’nda düzenlenen eyleme kadınlar sadece alkışlı protestoda bulundu. Belediye Meydanı’ndan geçen ve günübirlik tekne turlarından dönen yerli turistler de kadıların eylemine alkışlarla destek verdi.

Murat Övüç’ü kovdular

Sosyal Medya Fenomeni olarak bilinen ve zaman zaman yaptığı ilginç açıklamalarla magazin dünyasında yer edinen 52 yaşındaki Murat Övüç Belediye Meydanı’ndan geçerken otomobilini durdurup kadınlara desteğe geldi. Ayağında kavuniçi terlikleri üzerinde şort ve bornoz ile desteğe gelen Övüç oturan kadınlar çok sert tepki gösterdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri