Ana SayfaMagazinMurat Yıldırım Aziz dizisi konusu ne? Murat Yıldırım Aziz Payidar olacak!

Murat Yıldırım Aziz dizisi konusu ne? Murat Yıldırım Aziz Payidar olacak!

Murat Yıldırım Aziz dizisi konusu ne? Murat Yıldırım Aziz Payidar olacak! Ramo sonrasında bir projede adı geçmeyen Murat Yıldırım, setlere geri dönüyor. Murat Yıldırım, Aziz dizisinde Aziz Payidar'ı canlandıracak. İşte detaylar!

Murat Yıldırım Aziz dizisi konusu ne? Murat Yıldırım Aziz Payidar olacak! Ramo sonrasında bir projede adı geçmeyen Murat Yıldırım, setlere geri dönüyor. Murat Yıldırım, Aziz dizisinde Aziz Payidar’ı canlandıracak. İşte detaylar!

Murat Yıldırım Aziz dizisi konusu ne

Murat Yıldırım, O3Medya’nın ShowTV için hazırladığı Antakya’da geçen etkili bir dönem hikâyesini konu alan “Aziz” adlı dizisi ile ekranların karşısına çıkacak. Murat Yıldırım’ın yeni karakterinin adı Aziz Payidar oldu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Ünlü oyuncu Murat Yıldırım Ramo dizisinin ardından yine çok konuşulacak bir karakterle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yıldırım’ın yeni dizisi Aziz 1930’lu yıllarda Antakya’da geçiyor. Zeynep Günay Tan’ın proje tasarımına imza atacağı Eda Tezcan’ın ise yazdığı dizide Yıldırım, Aziz Payidar adlı bir karaktere hayat verecek.

Dizide bir Fransız Teğmenin ölümüne neden olan Aziz, büyük aşkı Dilruba’yı da arkasında bırakıp baba ocağını terk edecek. Olayın unutulmasının ardından doğduğu kente geri dönecek olan Aziz için yepyeni bir hayat başlayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri