Ana SayfaTürkiyeMustafa Gözel, gençlik kolları üyeleri ile birlikte Üsküdar ve Bakırköy'de 5 bin...

Mustafa Gözel, gençlik kolları üyeleri ile birlikte Üsküdar ve Bakırköy’de 5 bin maske dağıttı

Gelecek Partisi Gençlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, birim üyeleri ve İstanbul Gençlik Kolları ile birlikte dün İstanbul’un Üsküdar ve Bakırköy ilçelerinde vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Yılan hikayesine dönen maske dağıtımı, Gelecek Partisi teşkilatlarını harekete geçirirken, genel başkan yardımcısı Mustafa Gözel de genel merkez gençlik politikaları birim üyeleri ve İstanbul gençlik kolları üyeleri ile birlikte Üsküdar ve Bakırköy’de maske dağıtımı gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Semih Kolsuz’un da katıldığı çalışmada vatandaşlara 5 binin üzerinde maske dağıtıldı.

Medya Notu’na konuya ilişkin kısa bir açıklama yapan Mustafa Gözel, vatandaşın maskeye erişmekte güçlük yaşadığını belirtirken “Sahada aldığımız tepkiler çok olumlu. İktidar partisinin hantallaşan yapısı devlet işleyişinin yanı sıra parti teşkilatlarına da yansımış durumda. Gelecek Partisi olarak imkanlarımız dahilinde vatandaşın yanında olacağız.” şeklinde konuştu.

Yurdun dört bir yanında, özellikle maske konusunda seferber olan Gelecek Partisi teşkilatları şu ana dek 300 binin üzerinde maskeyi vatandaşlara ulaştırdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri