Ana SayfaTürkiyeMustafa Gözel: Genel Başkanlık provasını partisinin teşkilatlarında yapsın!

Mustafa Gözel: Genel Başkanlık provasını partisinin teşkilatlarında yapsın!

Gelecek Partisi’nin Gençlik Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili Medya Notu’na özel açıklamalarda bulundu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak vasıtasıyla A Haber üzerinden Türk Futbolu’nu dizayn etmeye çalıştığına dikkat çeken Gelecek Partili Gözel, bakan Albayrak ile ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Yaptığı her işi yüzüne gözüne bulaştırmış…

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, bakan Albayrak için, “Sorumluluk aldığı hiçbir alanda başarı gösterememiş, hemen hepsinde işleri eline yüzüne bulaştırmış ve bunları her gün hemen her televizyon kanalına yaptırdığı ısmarlama haberler ile örtmeye çalışan birinin kişisel hesapları ile futbolda da karşılaşmak zorunda değiliz.” ifadelerini kullandı.

Gözel, sözlerini şöyle sürdürdü: “İşsizlik rakamları ve genç işsizlik her geçen gün rekor kırarken, Türkiye çift haneli enflasyon rakamlarıyla boğuşurken, hayat pahalılığı vatandaşın kabusu olmuşken, her güne yeni bir intihar haberiyle uyandığımız bir ortamda asli işlerini terk edip, futbola darbe yapmaya çalışması kendisine daha daha alan açma gayretinden başka bir şey değil.”

Genel Başkanlık provasını kendi teşkilatlarında yapsın

Türkiye’nin başta ekonomi olmak üzere yakıcı sorunları olduğunu dile getiren Mustafa Gözel, “Genel Başkanlık provasına futbolu ve tribünleri alet etmesin. Çalışmalarını partisinin teşkilatları bazında yürütsün.” diyerek sözlerini noktaladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri