Ana SayfaTürkiyeMustafa Gözel: Her üç gençten biri işsizken sırça köşklerde siyasi ikbalinizin hesaplarını...

Mustafa Gözel: Her üç gençten biri işsizken sırça köşklerde siyasi ikbalinizin hesaplarını yapmaya nasıl devam ediyorsunuz?

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, partisinin Karaman İl Kongresi'nde önemli mesajlar verdi

Karaman’da Kongre Coşkusu

Gelecek Partisi 13 Ekim’de Karaman’da gerçekleşen olağan il kongresi ile Türkiye genelinde 44. Kongresini de gerçekleştirmiş oldu.

1 Kasım’da Büyük Kongresini gerçekleştirecek olan Gelecek Partisi, seçim pusulalarındaki yerini almak için gün sayıyor.

Karaman’da gerçekleştirilen kongreye Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Özdağ ve Mustafa Gözel’in yanı sıra Konya eski Milletvekili Ömer Ünal ve Gelecek Partisi Konya il Başkanı Hasan Ekici’de katıldı. Gelecek Partisi kurucularından olan Sarıveliler Belediye Başkanı Halil Kulak’ta katılımcılar arasındaydı.

Siyasi parti ve sivil toplum temsilcilerinin yanı sıra yüzlerce partilinin katıldığı kongre büyük bir coşku ile gerçekleşti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, video konferans yolu ile katıldığı kongrede kendisi de bir Karamanlı olduğunu ve Karamanoğullarının soyundan gelmekten onur duyduğunu ifade etti.

Derhal Erken Seçim Kararı Alınmalı

Kongrede hitap eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, doğduğum, büyüdüğüm, sokaklarında top koşturduğum bu şehirde gelecek gönüllüleri ile bir araya gelmekten ayrı bir kıvanç duyuyorum dedi.

Ülkenin durumunun uykularını kaçırdığını, milletin dertlerine çözüm olmak için Gelecek Partisi’ni kurduklarını ifade eden Gözel, ülkeyi yönetenlere “Rahat yataklarınızda nasıl uyuyorsunuz? Ülkedeki her üç gençten biri işsizken, paramız her geçen gün daha da pul olurken, yaşam standartlarımız git gide kat kat düşerken başınızı yastıklarınıza nasıl rahat koyuyorsunuz? Saraylarda, sırça köşklerde kendi siyasi ikbalinizin hesaplarını yapmaya nasıl devam ediyorsunuz?” diye seslendi.

Gelecek Partisi adına bir defa daha çağrıda bulunuyoruz diye ekleyen Gözel, “Bulunduğunuz koltukları derhal terk edin. Ülkeyi derhal erken seçime götürün ve liyakat gösteremediğiniz ülke yönetimini bir an önce Gelecek Kadrolarına devredin” diye seslendi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri