Ana SayfaTürkiyeMustafa Gözel sordu: Sayın Bahçeli, talimata ihtiyaç duymayan delileriniz ile bu yaşananların...

Mustafa Gözel sordu: Sayın Bahçeli, talimata ihtiyaç duymayan delileriniz ile bu yaşananların bir alakası var mı yok mu?

Gelecek Partisi Gençlik Politikaları Başkanı Mustafa Gözel, MHP lideri Bahçeli'nin açıklamalarına kişisel Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Gözel, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmelerde Bahçeli’nin gazetecileri hedef gösterdiği açıklamalara değindi.

Gözel, Bahçeli’nin “Karar Gazetesi’nin kiralık köşe yazarları, mesela Elif Çakır, mesela Yıldıray Oğur, mesela Taha Akyol ve diğer köşesiz sözde yazarlar MHP’yi hafife almasınlar, MHP’ye kara çalmasınlar. Çünkü kazdıkları kuyuya çoktan düşmüşler, kızarmayan yüzleriyle yakayı ele vermişlerdir. ABD’deki Başkan değişimiyle eşzamanlı olarak, Serok ve partisinin, aynı şekilde tetikçi köşe yazarlarının hızlandırdığı iftira kampanyaları tesadüfi değil, alçak bir planın mahsulüdür. Serok Ahmet boşuna uğraşmasın, pis oyunları, birilerinin gözüne girme sinsilikleri maya tutmaz.” ifadelerini yorumladı.

“Bahçeli’nin bir cümlelik de olsa şiddete mesafe koymasını olumlu ve tepkimizin sonucu olarak görüyorum.” diyen Gözel, “Fakat aynı tutumu yardımcılarının beyanlarında görememek kafa karıştırıcı Sayın Bahçeli, talimata ihtiyaç duymayan delileriniz ile bu yaşananların bir alakası var mı yok mu? diye sordu.

Tezatlar zihninizde de kol geziyor anlaşılan

Gelecek Partili Gözel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Üstelik şiddetle işimiz olmaz dediğiniz bir açıklama metninde isim isim zikrederek gazetecileri hedef gösteriyor ve tehdit ediyorsunuz. Tezatlar sadece parti içinde değil zihninizde de kol geziyor anlaşılan.”

https://twitter.com/MustafaGozel__/status/1351181572356112385?s=20

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri