Ana SayfaMagazinMustafa Sandal A Milli Takım için şarkı mı yapacak? Avrupa Şampiyonası şarkısı...

Mustafa Sandal A Milli Takım için şarkı mı yapacak? Avrupa Şampiyonası şarkısı yapıyor

Mustafa Sandal A Milli Takım için şarkı mı yapacak? Avrupa Şampiyonası şarkısı yapıyor! Mustafa Sandal, koronavirüs nedeni ile bir yıl ertelenen EURO 2021'de mücadele edecek Türkiye Milli Futbol Takımı için şarkı yapacak. İşte detaylar!

Mustafa Sandal A Milli Takım için şarkı mı yapacak? Avrupa Şampiyonası şarkısı yapıyor! Mustafa Sandal, koronavirüs nedeni ile bir yıl ertelenen EURO 2021’de mücadele edecek Türkiye Milli Futbol Takımı için şarkı yapacak. İşte detaylar!

Mustafa Sandal A Milli Takım için şarkı mı yapacak

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, koronavirüs nedeniyle bir yıl ertelenen EURO 2021’de mücadele edecek Türkiye Milli Futbol Takımı için şarkı yapacağını instagram hesabından duyurdu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan şarkıcı Mustafa Sandal, Şenol Güneş ile fotoğrafını paylaşarak A Milli Takım için Avrupa Şampiyonası şarkısı hazırlıklara başlayacağını duyurdu.

“Beni ve ekibimi layık gördükleri için çok teşekkür ederim”

Mustafa Sandal, instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 2002’de hocama ve Milli Takım’a Pazara Kadar şarkımızla uğurlu gelmiştik. Şimdi sıra 2021 Avrupa Şampiyonasında Şenol hocama ve federasyon yetkililerine bu çok kıymetli milli göreve beni ve ekibimi layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Gereği yapılacaktır.

Şarkıcıya ilk destek ise uzun süredir birlikte olduğu Melisa Sütşurup’dan geldi. Sevgilisi Melisa Sütşurup, Mustafa Sandal’ın paylaşımına “Gururluyuz” yorumunu yaptı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri