Ana SayfaMagazinMustafa Sandal neden özür diledi? Aşka Yürek Gerek şarkısı çalıntı mı?

Mustafa Sandal neden özür diledi? Aşka Yürek Gerek şarkısı çalıntı mı?

Mustafa Sandal neden özür diledi? Aşka Yürek Gerek şarkısı çalıntı mı? Mustafa Sandal yıllar sonra o şarkı için özür diledi.

Mustafa Sandal neden özür diledi? Aşka Yürek Gerek şarkısı çalıntı mı? Mustafa Sandal yıllar sonra o şarkı için özür diledi.

Mustafa Sandal neden özür diledi

Mustafa Sandal, Aşka Yürek Gerek şarkısı için Dilek Budak’tan özür diledi.

Mustafa Sandal’ın  hit şarkısı “Aşka Yürek Gerek” sebebiyle Dilek Budak adlı şarkıcının piyasadan silinmeye çalıştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Aşka Yürek Gerek şarkısı çalıntı mı

Dilek Budak isimli şarkıcı, 2003 yılında yayınladığı albümünde klip çekilmemesine rağmen “Aşka Yürek Gerek” adlı şarkısı büyük ses getirdi.

Radyolarda sürekli çalmaya başlayan şarkıyı fark eden Erol Köse, o dönem kendisine çıkış arayan Mustafa Sandal için şarkının haklarını apar topar satın aldı.

İddialara göre Erol Köse ve Mustafa Sandal, radyolardan Dilek Budak’ın seslendirdiği versiyonu kaldırtarak Dilek Budak’ın şarkısına klip çekmesine müsaade edilmiyor.

Zor durumda kalan ve mağdur edilen Dilek Budak, o dönem tehditler sebebiyle mahkemeye de başvuramıyor.

Mustafa Sandal, bugün katıldığı programda Dilek Budak’tan özür dileyerek o dönemde yaşanan her şeyden Erol Köse’nin sorumlu olduğunu söyledi.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri