Ana SayfaTürkiyeGünaydın! Nagehan Alçı: AK Parti’nin içi fitne fesat dolu

Günaydın! Nagehan Alçı: AK Parti’nin içi fitne fesat dolu

CHP’yi önce 128 milyar dolar videosuyla hedef alıp ardından videoyu atar topar kaldıran AK Parti hakkında bir yazı kaleme alan Nagehan Alçı, partide iç savaşlar olduğunu söyledi.

CHP’yi önce 128 milyar dolar videosuyla hedef alıp ardından videoyu atar topar kaldıran AK Parti hakkında bir yazı kaleme alan Nagehan Alçı, partide iç savaşlar olduğunu söyledi.

AK Parti’de videonun hazırlanmasına yönelik rahatsızlığı bildiğini aktaran Habertürk yazarı Nagehan Alçı, “Fakat rahatsızlığın boyutları benim tahminlerimin ötesindeymiş. Uzun bir süredir AK Parti, iç savaşların çok yoğun ve çok girift yaşandığı bir parti. Dışarıdan bakanların da anlaması mümkün değil” dedi.

Nagehan Alçı: AK Parti’nin içi fitne fesat dolu

“Eskiden AK Partililer CHP’nin içinin fitne-fesat dolu bir kaynayan kazan olmasından, dalga geçerek bahsederlerdi. CHP’lilerin birbirilerine sürekli kumpas kurmalarını birbirilerinin yüzüne gülüp arkadan bıçaklamalarını kınayarak örnek verirlerdi. Her AK Parti mensubunun kabul etmesi gereken bir konu var. Artık AK Parti’nin de içi fitne-fesat dolu bir kaynayan kazan haline geldi. Aynı şey AK Parti medyası için de geçerli.

‘Açıktan çekişme yok ama büyük bir soğuk savaş var AK Parti medya kurumları arasında’

Partinin çok önemli kimi isimlerinin AK Parti medyasının bir bölümünde isminin telaffuz edilmesi bile yasak. Diğer bölümünde ise AK Partili başka önemli isimlerin adını anmak yasak. Açıktan çekişme yok ama büyük bir soğuk savaş var AK Parti medya kurumları arasında. Birbirilerine lakaplar takıyorlar ve sanki doğa haberiymiş görünen ama esasen karşı tarafı incitmeyi hedefleyen tuhaf sözde haberlerle atışma bile yapıyorlar. Birbirilerini sevmeyen ve birbirilerinin kötülüğünü isteyen bir parti ve medya ortamı mevcut. Bu sevgisizlik de ister istemez riyakarlığı, ikiyüzlülüğü ve güven duygusu eksik olduğu için de tedirginliği artırıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri