Ana SayfaTürkiyeNamus, şeref yeminleri edildi! Adil Gür ile Kemal Öztürk arasında büyük kapışma

Namus, şeref yeminleri edildi! Adil Gür ile Kemal Öztürk arasında büyük kapışma

Kemal Öztürk Adil Gür tartışması büyüyor. Adil Gür ile Kemal Öztürk arasındaki tartışmada ikinci perde yaşandı.

Adil Gür ile Kemal Öztürk arasındaki tartışmada ikinci perde yaşandı. Habertürk ekranlarında bir araya gelen ikili Ersin Tatar üzerinden yürüyen tartışmada birbirlerine sert sözlerle yüklendi.

A&G Araştırma Şirketi Genel Müdürü Adil Gür Ersin Tatar’ın kendisini aradığını ve “Senin böyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum” dediğini aktardı.

A&G Araştırma Şirketi Genel Müdürü Adil Gür’ün söylemediğini kaydettiği “Eğer Kıbrıs’taki seçimleri Türkiye’nin desteklediği Ersin Tatar kazansın, ben bu mesleği bırakacağım. Bir daha da bu konuda ekranlara çıkmayacağım. Kaybedecek hem de büyük bir fark yiyerek kaybedecek” ifadeleri tartışılmaya devam ediyor.

Adil Gür ‘linç yiyorum’ demişti

Gür’ün bu sözleri Habertürk’te Kemal Öztürk’ün köşe yazısında yer aldı. Gür 18 Ekim’deki seçimlerin ardından açıklama yaparak, bu ifadelerin kendisine ait olmadığını söyledi ve sosyal medyada linçe uğradığını bildirdi.

Öztürk ise yazının 16 Ekim tarihinde yayımlandığını hatırlatarak Gür’e tepki gösterdi.

Adil Gür: Yoruldum

İki isim Veyis Ateş’in moderatörlüğünde canlı yayında Çarşamba akşamı karşı karşıya geldi. Gür, sözlerin kendisine ait olmadığını tekrarlarken, “Zannediyorlar ki araştırma şirketini, araştırmayı bırakmaktan korkuyorum. Ya arkadaş 50 bin tane işim var. Bu ülkede araştırmacı olmaktan yoruldum zaten.

Yazdığın doğru mu değil mi söyle ya ekranda. Böyle yere bakan, yumuşak korkanlardan korkacaksın. Ben değneğimi elime aldım. Susacak değilim.” dedi. Gür ayrıca KKTC’de cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar’ın kendisini aradığını ve “Senin böyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum” dediğini aktardı.

Namus, şeref ve 3 çocuk yemini

Öztürk ise Gür ile yaşadığını ifade ettiği konuşmanın detaylarını anlattı.

Öztürk, “Siz bana bu cümleleri sarf ettiniz mi, etmediniz mi?. Namusum, şerefim ve 3 çocuğum üzerine yemin ederim ki sen bana bunları ifade ettin” diyen Öztürk, “Etmedim” yanıtını aldı. Gür ayrıca Öztürk’ün senaryo yazdığını söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri