Ana SayfaMagazinNASA, astronot John Young'ı 1965'teki Gemini 3 görevi için uzaya giderken hangisini...

NASA, astronot John Young’ı 1965’teki Gemini 3 görevi için uzaya giderken hangisini uzay mekiğine izinsiz soktuğu için sorguya çağırmış ve kınamıştır?

Kim Milyoner Olmak İster 125 bin liralık sorusu sorunda ortaya çıktı. Milyoner yarışmasında 125 bin liralık sorunun cevabı da merak konusu. 125 bin liralık sorunun cevabı ne? NASA, astronot John Young’ı 1965’teki Gemini 3 görevi için uzaya giderken hangisini uzay mekiğine izinsiz soktuğu için sorguya çağırmış ve kınamıştır?

A. Şekerleme kaplı mısır patlağı

B. Dana etli sandviç

C. Ahududulu halka donut

D. Bergamot aromalı buzlu çay

Buket dana etli sandviç dedi ve doğru çıktı. Sorunun doğru cevabı B seçeneği. Yani Dana etli sandviç.

Milyoner yarışmasında 920. bölüm büyük heyecana sahne oldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Buket’in 125 bin liralık sorusu güne damga vurdu. Geçen hafta süre yetmediği için 125 bin liralık soru yarım kalmıştı.

Geçen hafta Buket 30 bin liralık soruya böyle yanıt vermişti.

Kim Milyoner Olmak yarışmasında 125 bin liralık soruya gelen Buket kimdir? Geçen hafta süre yetmediği için 125 bin liralık sorusunu göremediğimiz Buket Ela Demirel Erol kimdir merak konusu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Buket kimdir?

Evli ve 11 aylık bir çocuk annesi olan Buket Ela Demirel Erol, doğma büyüme Malatyalı ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

Buket Hanım küçük yaşta, iki yaşında geçirdiği havale sonucu ağır düzeyde işitme kaybı yaşadı. Bun edenle işaret dilini ve konuşma dilini kullanabiliyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Buket hanım Boğaziçi Üniversitesi Dilbilim Bölümünde araştırma görevlisi olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Buket hanım çocuklara gönüllü olarak işaret dili dersleri veriyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri