Ana SayfaTürkiyeErdoğan'ı yerden yere vurdu! Ne istedin de vermediler Perinçek?

Erdoğan’ı yerden yere vurdu! Ne istedin de vermediler Perinçek?

Doğu Perinçek’in Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki itham edici sözleri gündemde ilk sıralarda yer aldı. Daha düne kadar her şart ve durumda AK Parti’yi ve Erdoğan’ı koruyan açıklamalarıyla hatırlanan Perinçek’in açıklamaları kafalarda soru işaretleri yarattı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek katıldığı Ulusal Kanal yayınında AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın inişte olduğunu söyledi.

“Sayın Tayyip Erdoğan’ın etrafında dalkavuk ağı var” diyen Perinçek, “Gerçeklerin ona söylenmediğini görüyorum. Çöken rejimler halkla arasına duvarlar çeker, çöken rejimler şatafatlı saraylar yapar. AK Parti’nin inişte olduğu ve kaybettiği kesin. Erdoğan’a birilerinin doğruları söylemesi lazım” ifadelerini kullandı.

Çay paketi eleştirisi

“Otobüslerin tepesinden çay paketleri attığınız zaman insanları adam yerine koymamış oluyorsunuz” diyerek Erdoğan’ı eleştiren Perinçek, “AK Parti yönetimi iniştedir. Onun karşısında Biden tayfası var, ABD’nin kaos planı var. PKK’yı HDP’yi devletin içine sokma girişimleri var. Dursun Çiçek, PKK’ya 2 tane bakan veriyor. CHP açıkça PKK ile HDP ile ortak koalisyon yönünde açıklamalar yapıyor. Bu tehditlere karşı çay paketi atarak, karşı koyamazsınız” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri