Ana SayfaTürkiyeNedim Şener bu kez de ekmeğini Ayasofya'ya bandı

Nedim Şener bu kez de ekmeğini Ayasofya’ya bandı

Habertürk ekranlarında kontrolünü kaybedip “Öcalan ile Erdoğan anlaştı” diyebilecek kadar hırsları aklının önüne geçmiş olan Nedim Şener, Ayasofya’nın ekmeğini yemeyi de ihmal etmedi.

15 Temmuz’dan sonra büyük bir aydınlanma yaşayan ve bir anda tanksavar Nedim’e dönüşen Nedim Şener’in 17-25 Aralık sürecinde Yasin El Kadı hakkında yazdığı kitap büyük ses getirmişti.

28 Şubat’ta durduğu yer de bir hayli sorunlu olan Nedim Şener, FETÖ ile mücadelede herkese yargı dağıttı. Ayasofya üzerinden millete ‘vatanseverlik’ dersi verirken daha dün yazdığı kitabın Bilal Erdoğan’ı tutuklamak isteyen FETÖ’cülerin başvuru kaynağı olduğunu da unutmamak gerekir.

Yasin El Kadı’nın illegal ilişkileri üzerine bir kitap yazan Nedim Şener, Erdoğan hakkında ecnebi gazetelerde “El Kadı ile Erdoğan Wall Street’te manşet” manşetlerinin atılmasına vesile olmuş bir isim.

Nedim Şener Ayasofya için ne dedi?

Söyledikleri havada kalsa da Ayasofya’nın ekmeğini yemeye niyetlenmiş biri için parlak kelimeler sayılabilir… İşte Nedim Şener’in Hürriyet mikrofonuyla millete Ayasofya üzerinden yargı dağıtmaya yeltendiği o sözleri…

“Fatih Sultan Mehmet’in sancaklarının asılı olduğu minberin karşısında namaz kılarken insan kendini Sultan Mehmet’in yeniçerilerinden biri olarak hissediyor.” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri