Ana SayfaTürkiyeNedim Şener, Cüneyt Özdemir'in yayınında Pelikancılara fena çaktı! Trol orduları...

Nedim Şener, Cüneyt Özdemir’in yayınında Pelikancılara fena çaktı! Trol orduları…

Trol, troliçe, trol ordusu gibi anahtar kelimeleri bir cümlede görünce ya da duyunca insanın aklına ister istemez Pelikancılar ya da AK Parti geliyor.

Yıllarca besledikleri trol ordusuyla sosyal medyayı çöplüğe çeviren, buradan itibar suikastleri düzenleyen Pelikancılara son günlerin en sürpriz çıkışlarından biri geldi.

Daha önce kendisi de Pelikancıların hedefi olan Ahmet Davutoğlu’nu çoğu zaman bizzat hedef almış olsa da Nedim Şener’in bu kez Davutoğlu ile aynı görüşte olması konuyu yakından takip eden pek çok isim için şüphesiz sürpriz bir gelişmeydi.

İşte Nedim Şener’in Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalındaki “Nedim Şener Pelikancıları hedef aldı” dedirten o açıklamalar…

“Saplantılı, hastalıklı bir gazetecilik türü değil senin yaptığın. Bir takım gruplar beğendi diye değil toplumun vicdanına hitap eden laflar söylüyorsun. Sana yapılan saldırılar tek kişilik hakikatin ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Sen organize bir grupla çalışmıyorsun. Arkanda beslediğin trol ordun yok. Sana troller, pek çok kanattan saldırıyorlar.”

Nedim Şener’in Türkiye’deki Pelikancılar ve trol gerçeğini kabul etmesi kendisi açısından büyük ve şaşırtıcı bir gelişme olarak kayıtlara geçti.

https://www.youtube.com/watch?v=eXCUQG1gcYA

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri