Ana SayfaMagazinNeslican Tay hayatı film oluyor! Neslican Tay kim canlandıracak?

Neslican Tay hayatı film oluyor! Neslican Tay kim canlandıracak?

Neslican Tay hayatı film oluyor! Neslican Tay kim canlandıracak? Kanser hastalığı nedeniyle vefat eden Neslican Tay'ın hayatı film oluyor. Kanser hastalığıyla mücadelesiyle hafızalara kazınan 'Demir Kadın' Neslican Tay'ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Filmde Neslican Tay'ı kimin canlandıracağı da belli oldu.

Neslican Tay hayatı film oluyor! Neslican Tay kim canlandıracak? Kanser hastalığı nedeniyle vefat eden Neslican Tay’ın hayatı film oluyor. Kanser hastalığıyla mücadelesiyle hafızalara kazınan ‘Demir Kadın’ Neslican Tay’ın hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Filmde Neslican Tay’ı kimin canlandıracağı da belli oldu.

Neslican Tay hayatı film oluyor

Genç yaşta Kanser hastalığına yakalan ve bu nedenle bir bacağı kesilen Neslican Tay, hastalığına rağmen gülümsemekten hiç vazgeçmedi. Kanser hastalığıyla mücadele eden ve bacağındaki protez nedeniyle ‘Demir Kadın’ lakabıyla anılan Neslican Tay 21 yaşında hayatını kaybetti.

Kanser hastalığı nedeniyle bacak protezi kullanmak zorunda kalan ve bir çok ameliyat geçirmek zorunda kalan Neslican Tay yaşama azmini hiç kaybetmedi.

Neslican Tay, sosyal medya hesabından yaşama azmi dolu hikayesini takipçileriyle paylaşıyordu. Kanser hastalarına ilham veren ‘Demir Kadın’ hastalığını kabullenmek yerine mücadele etmeyi seçti.

Neslican Tay kim canlandıracak

Neslican Tay, 20 Eylül 2019’da 21 yaşındayken hayatını kaybetti. Ölümü büyük yankı uyandıran Tay’ın mücadelesi ve azmi bir çok kanser hastasına umut oldu. Yapımcılar hayat hikayesiyle dikkat çeken Tay’ın hayatını beyaz perdeye taşımaya karar verdi.

TV100 haberine göre oyuncu kadrosu için bir çok isimle görüşen CNS Productions, filmin başrolünde yer alması için Kırgın Çiçekler dizisiyle çıkış yapan Naz Çağla ırmak ile anlaşttı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri