Ana SayfaTürkiyeİlk kez okuyacaksınız... Nevşin Mengü Selçuk Özdağ ile yaptığı görüşmeyi anlattı! Kafama...

İlk kez okuyacaksınız… Nevşin Mengü Selçuk Özdağ ile yaptığı görüşmeyi anlattı! Kafama silah dayadılar

Nevşin Mengü Selçuk Özdağ'a saldırının ardından ilk açıklamayı paylaştı. Evinin önünde silahlı saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ, gazeteci Nevşin Mengü'ye açıklama yaptı.

Gazeteci Nevşin Mengü, bugün evinin önünde silahlı saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ ile görüşmesini anlattı. YouTube kanalından yayın yapan Nevşin Mengü, “Sesi kötüydü. Şokta gibiydi.”dedi.

Ankara’da cuma namazına gitmek için evinden ayrıldığı sırada silahlı saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ, ilk açıklamalardan birini Nevşin Mengü’ye yaptı.

Nevşin Mengü, Selçuk Özdağ’ın sözlerini şu ifaderle aktardı:

Kafama silah dayadılar

“Cuma namazına gitmek için evden çıktığımda evin önünde bir adam gördüm.Saldırı olacağını hissettim. Hemen birkaç kişi oldular. Sopaları ve silahları vardı. Ayaklarıma, ellerime vurdular. O an yere düştüm. Parmaklarım kırık şu anda.”

“Şoförümün başına silah dayadılar. Benim de başıma silah dayadılar. Başımdan da darbe aldım.”

Nevşin Mengü, yaşananlar hakkında “Bu çok korkunç ve düşündürücü bir olay” yorumunda bulundu.

MHP detayı

Gazeteci Nevşin Mengü, Selçuk Özdağ’a saldırının neden olduğuna ilişkin bir soru sorduğunu ve şu yanıtı aldığını anlattı:

“Geçenlerde Devlet Bahçeli’ye bir dizi eleştiri yöneltmiştim. Bir bildiri yayınlamıştım. O bildiri üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile Twitter’da bir atışmam olmuştu.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri