Ana SayfaTürkiyeNevşin Mengü'den Ülkü Ocakları ve MHP'ye 'Mantık' dersi

Nevşin Mengü’den Ülkü Ocakları ve MHP’ye ‘Mantık’ dersi

Dün akşam sosyal medya üzerinden Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıya ilişkin soruşturmayı yürüten savcıyı alenen tehdit eden MHP ve Ülkü Ocakları teşkilatları, yaptıkları paylaşımın görselinde Davutoğlu ile Şivan Perver'in fotoğrafını yan yana koyarak 'Serok Ahmet' ifadesini kullanmışlardı

Geçtiğimiz cuma günü evinin önünde sopalı ve silahlı bir grubun saldırısına maruz kalan ve kaldırıldığı hastanede iki gün müşahede altında tutulan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın kafasına 17 dikişi atılmış, kolunda ve bacaklarında kırıklar tespit edilmişti.

Ülkü Ocakları ve MHP teşkilatları tarafından saldırıya ilişkin soruşturmayı yürüten Savcı Alparslan Tufan’a yönelik Twitter üzerinden başlatılan tehdit kampanyasına gazeteci Nevşin Mengü’den yorum geldi.

MHP tarafından yürütülen kampanyada Ahmet Davutoğlu ile Şivan Perver’in fotoğraflarının aynı görsel içinde kullanılmasına ilişkin yorum yapan Mengü, kampanyayı yürüten gruba adeta zeka testi niteliğinde bir yanıt verdi.

Mengü, paylaşımında şunları söyledi:

MHP’liler eleştirmek için Davutoğlu’nun fotoğrafını Şivan Perver fotoğraflarıyla yan yana koyuyorlar. Perver’in Tatlıses ile verdiği konserde Erdoğan da vardı. Hatta Perver ve Tatlıses ile beraber sahnede şarkı söylemişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri