Ana SayfaTürkiyeNihal Bengisu Karaca'dan Selçuk Özdağ mesajı: Kimse bu saldırının talihsiz bir tesadüf...

Nihal Bengisu Karaca’dan Selçuk Özdağ mesajı: Kimse bu saldırının talihsiz bir tesadüf olduğunu söylemesin

Nihal Bengisu Karaca Selçuk Özdağ'a saldırıyı kınadı. Karaca, "Kimse bunun talihsiz bir tesadüf olduğunu söylemesin" diye konuştu.

Selçuk Özdağ’a Ankara’da gerçekleştirilen silahlı saldırıyı net sözlerle eleştiren Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca, “Olay bir an önce aydınlatılmazsa kimse bunun talihsiz bir tesadüf olduğunu söylemesin” dedi.

İşte Nihal Bengisu Karaca’nın o mesajları…

Nihal Bengisu Karaca: Kimse talihsiz bir olay demesin

Selçuk Özdağ’a saldırmışlar. Sırtını bir güce bir çeteye yaslayan herkesin muarızını rahatça yaftalayabildiği, terörist, vatan haini ilan edebildiği, kitlelerin de bu yolla delirtildiği bir ortamda ne kadar şaşırabiliriz? Çok geçmiş olsun Selçuk Özdağ.

Saldırı Ankara’nın göbeğinde oluyor. 5 kişilik bir çete Cuma Namazına giden Selçuk Özdağ’a saldırıyor. Kafasına ciddi darbeler alan Selçuk Özdağ’ın epey kan kaybettiği ve şu an hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

Hatırlatalım: Şu haberden sadece iki gün sonra Selçuk Özdağ ile görüşmeyi nakleden Orhan Uğurluoğlu aynı gün darbedildi.

Uyaralım: Sorumlular yakalanıp ceza almaz ve olay bir an önce aydınlatılmazsa kimse bunun talihsiz bir tesadüf olduğunu düşünmez

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri