Ana SayfaTürkiyeNihal Olçok "Konum at geleyim" demişti! Sedat Peker'den yanıt gecikmedi: Şeref duyarım

Nihal Olçok “Konum at geleyim” demişti! Sedat Peker’den yanıt gecikmedi: Şeref duyarım

Gelecek Partisi kurucularından Nihal Olçok'un 15 Temmuz çağrısına Sedat Peker'den yanıt geldi.

Gelecek Partisi kurucularından Nihal Olçok’un 15 Temmuz çağrısına Sedat Peker’den yanıt geldi. 15 Temmuz hain kalkışmasında hem eşini hem de oğlun şehit veren Nihal Olçok’u misafir etmekten şeref duyacağını belirten Sedat Peker, “Bilgilerimizi paylaşmak benim için şereftir” dedi.

Nihal Olçok’un çağrısına yanıt

Nihal Olçok’un ’15 Temmuz ile ilgili konuşalım’ çağrısına Sedet Peker, “Şu günlerde bir lokasyon verip sizi davet edebilmem mümkün değil, ancak sizi tüm aile olarak önümüzdeki zamanlarda misafir etmekten şeref duyacağımızı bilmenizi isterim. Karşılıklı olarak bilgilerimizi paylaşmak da benim için şeref olacaktır” şeklinde cevap verdi.

Peker: Benim için şereftir

15 Temmuz’da eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok’un ‘konuşalım’ çağrısına cevap veren Sedat Peker, “Şu günlerde bir lokasyon verip sizi davet edebilmem mümkün değil, ancak sizi tüm aile olarak önümüzdeki zamanlarda misafir etmekten şeref duyacağımızı bilmenizi isterim. Karşılıklı olarak bilgilerimizi paylaşmak da benim için şeref olacaktır.” dedi.

Nihal Olçak, Sedat Peker’in 15 Temmuz ve sonrasında dağıtılan silahlarla ilgili açıklaması çağrıda bulunarak, “Hadi gel birlikte ruhlarınız huzura erdirelim mi birader? Şu #15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım, ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim” ifadesini kullandı.

Olçok’un çağrısına sosyal medya üzerinden cevap veren Peker, “Nihal Hanım kardeşim, hem eşinizi hem oğlunuzu 15 Temmuz gecesinde kaybetmiş olmanızın üzüntüsünü tüm kalbimle paylaşıyorum. Mekanları cennet olsun. Şu günlerde bir lokasyon verip sizi davet edebilmem mümkün değil, ancak izi tüm aile olarak önümüzdeki zamanlarda misafir etmekten şeref duyacağımızı bilmenizi isterim. Karşılıklı olarak bilgilerimizi paylaşmak da benim için şeref olacaktır.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri