Ana SayfaTürkiyeAkıl sağlığı endişe veren Nihat Genç: CHP'nin imamı Abdullah Gül mü?

Akıl sağlığı endişe veren Nihat Genç: CHP’nin imamı Abdullah Gül mü?

Veryansın isimli YouTube analında gündemi farklı bakış açılarıyla yorumlayan gazeteci-yazar Nihat Genç, “CHP’nin imamı Abdullah Gül mü” diye sordu. Ancak Nihat Genç bu cümlelerini sağlam şekilde delillendirmek konusunda yine gevşek davrandı. Nihat Genç ayrıca Olağan Şüpheliler filmine atıfta bulunarak “Abdulalh Gül Kayzer Soze mi” dedi. 

Nihat Genç: Abdullah Gül CHP’nin imamı mı?

Kevin Spacey’nin başrolünde oynadığı Olağan Şüpheliler filmindeki Kayzer Soze (Keyser Söze) karakteri üzerinden bir Abdullah Gül çözümlesine girişen Nihat Genç “Abdullah Gül kimin adamı kardeşim? Kayser Soze’ler bunlar. Ekmeleddin’i de bunlar getirmedi mi” diye sordu. Ancak iddiasını ispatlamaktan yine çok uzak kaldı.

Abdullah Gül – CHP ilişkisi üzerine

Nihat Genç, CNN Türk’te Gürkan Hacır’ın CHP’li vekillerin ve başkan adaylarının son günlerde sıkça eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü Maslak’taki ofisinde ziyaret ettiği iddiasını gündeme getirdi.

Nihat Genç, “Barış Yarkadaş da bunu dün doğruladı. CHP’li vekillerleya da başkan adaylarıyla Abdullah Gül’ün ne ilişkisi olabilir? Bu çok saçma sapan. 1990’lı yıllarda gördüğümüz Olağan Şüpheliler filminde bir Kayzer Soze karakteri vardı. Bir gizem vardı ortalıkta. Abdullah Gül’e bakıyorsun Kayzer Soze. CHP’nin imamı Abdullah Gül mü? Herkes ondan icazet mi alacak? Bir şehir efsanesi geziyor ortalıkta. 45 vekili varmış onları oradan çekip CHP’ye koyarsa Tayyip’i devirirmiş” dedi.

Nihat Genç’in Çarpışma ve FETÖ iddiası

Nihat Genç geçen hafta da Çarpışma dizisinde çeşitili semboller kullanıldığını ve FETÖ’cülere mesaj verildiğini söylemişti. Nihat Genç’in FETÖ ve Çarpışma dizisi hakkında söyledikler tartışma yaratmış ancak bu tartışmalarda Nihat Genç’in inandırıcılığı ve ciddiyeti yara almıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz