Ana SayfaTürkiyePelikancı Aydınlıkçı ittifakı deşifre oldu

Pelikancı Aydınlıkçı ittifakı deşifre oldu

Pelikancıların sık sık videolarını paylaştığı Nihat Genç ile Aydınlıkçı Mandrake Doğu Perinçek’in bugün hangi kaynaktan beslendikleri deşifre oldu.

YouTube kanalındaki videolara sık sık Ahmet Davutoğlu, Abdullah Gül ve Ali Babacan’dan ‘FETÖ projesi’ olarak bahseden onların FETÖ ile iltisaklı olduğunu ve Türkiye’yi ele geçirmeye çalıştıklarını anlatan Nihat Genç de kimin yolunda yürüyor bugün belli oldu.

Nihat Genç’in konuşmalarının sık sık Pelikencıların Twitter hesaplarından paylaşıldığı da bir gerçek.

Videolarında sık sık yeni parti için “İlk iş bizleri öldürecekler ya da içeri tıkacaklar” gibi fantastik iddialar dile getiren, korku pompalamaya çalışan Nihat Genç özellikle son günlerde Pelikancıların en sevdiği isimlerden biri.

Nihat Genç, yeni parti kuracağı konuşulan Ali Babacan ile ilgili “Gladyo’nun küçük nüveleri” dedi. Daha da ileri giderek yeni parti kuracak siyasi figürlerin “barbar saldırılar” peşinde olduğunu belirterek “Palazlanıp büyüyüp iktidara geldiklerinde FETÖ’nün kaldığı yerden devam edeceği siyasetiyle ilk iş olarak bizleri vuracağı veya içeri tıkacağı kesindir” dedi.

Perinçek ile Nihat Genç Pelikan çatısı altında

Bir tarafta ömrü hayatında tek bir isabetli siyasi adım atamamış olan zavallı Doğu Perinçek diğer tarafta ekranlara çıkıp deli deli konuşan meczup bir Nihat Genç! Şimdi bir zavallıyla bir meczup bir araya gelmiş Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan hakkında FETÖ ithamlarında bulunuyorlar!

Pelikancılar Aydınlıkçılarla iş mi tutuyor?

Son günlerde Türk siyasetinde (Doğu Perinçek) ve kültür hayatında (Nihat Genç) bir klik sürekli yeni parti kurmaya hazırlanan isimler hakkında ‘FETÖ’ iftiraları atıyor. İnsan sormadan edemiyor! Doğu Perinçek ile Nihat Genç’i aynı cümlelerde, aynı paragraflarda, aynı manşetlerde buluşturan güç nasıl bir güç? Bir zavallıyla bir meczup kimlerin elinde birer oyuncağa dönüştüler? Zamanında Davutoğlu’nun AK Parti’de siyaset yapmasını kimler istemiyorsa onlar olabilir mi? Pelikancılar Aydınlıkçılarla iş tutuyor olabilir mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz