Ana SayfaTürkiyeNuman Kurtulmuş: Elmalı'da vicdanın sesi dinlenmeli

Numan Kurtulmuş: Elmalı’da vicdanın sesi dinlenmeli

Çocuk istismarını konu olduğu ve kamuoyunda "Elmalı davası" olarak bilinen olay hakkında açıklama yapan Numan Kurtulmuş, tahliye kararına tepki gösterdi.

Çocuk istismarını konu olduğu ve kamuoyunda “Elmalı davası” olarak bilinen olay hakkında açıklama yapan Numan Kurtulmuş, tahliye kararına tepki gösterdi.

Elmalı davasıyla ilgili açıklamada bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Elmalı Davası’yla ilgili toplumsal vicdanın sesi dinlenmelidir. Çocuk istismarı konusunda yargı makamları gerçeğin ortaya çıkması ve adaletin yerini bulmasındaki aciliyet konusunda en yüksek hassasiyeti ortaya koymalıdır.Sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız” diye konuştu

Antalya Elmalı’da küçük yaştaki iki kardeşin istismar edilmesiyle ilgili twitter’dan bir açıklamada bulunan AK Parti Genel Başkanvekili şu ifadelere yer verdi:

Elmalı Davası’yla ilgili toplumsal vicdanın sesi dinlenmelidir. Çocuk istismarı konusunda yargı makamları gerçeğin ortaya çıkması ve adaletin yerini bulmasındaki aciliyet konusunda en yüksek hassasiyeti ortaya koymalıdır.Sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri