Ana SayfaMagazinNilperi Şahinkaya'dan samimi itiraflar! Nilperi Şahinkaya'nın takıntısı ne?

Nilperi Şahinkaya’dan samimi itiraflar! Nilperi Şahinkaya’nın takıntısı ne?

Nilperi Şahinkaya'dan samimi itiraflar! Nilperi Şahinkaya'nın takıntısı ne? Nilperi Şahinkaya'nın takıntıları çok şaşırttı. Güzel oyuncu hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Nilperi Şahinkaya’dan samimi itiraflar! Nilperi Şahinkaya’nın takıntısı ne? Nilperi Şahinkaya’nın takıntıları çok şaşırttı. Güzel oyuncu hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Nilperi Şahinkaya’dan samimi itiraflar

Güzel oyuncu Nilperi Şahinkaya, “İbrahim Selim ile Bu Gece” Youtube kanalına konuk oldu. Hayatına dair bilinmeyenleri anlatan genç oyuncunun takıntıları herkesi şaşkına çevirdi

Programın ‘Gözlerimin içine bak’ bölümünde İbrahim Selim’in sorularını yanıtlayan genç oyuncu “Bir takıntın var mı?” sorusuna ani gelişen durumlardan rahatsız olduğunu belirterek sözlerine şöyle açıklık getirdi: “Benim için her şey planlı ve programlı olmak zorunda. Hayatı akışına bırakamıyorum. O kadar ki; mesela evdeyim, hiçbir işim yok. Bir arkadaşım aradı ve ‘Senin evin oradayım, hadi bir kahve içelim’ dedi. Benim için çok ani olduğu için buluşamam onunla.”

Güzel oyuncu, programlardan üç gün önceden haberdar olursa mental olarak kendini daha hazır hissettiğini söyleyerek herkesi güldürdü.

 

Nilperi Şahinkaya’nın takıntısı ne

Babasının mesleği nedeniyle çocukluğunda dört yılda bir ülke değiştiren Şahinkaya, Türkiye’ye lise çağlarında kesin dönüş yaptı.

Türkiye’ye döndüğünde adaptasyon sorunu yaşamadığını belirten güzel oyuncu, çocukluktan kalma alışkanlık olarak dört yılda bir ev değiştirdiğini söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri