Ana SayfaTürkiyeNimet Bolluk, 81 ilden kadınlarla bir araya geldi

Nimet Bolluk, 81 ilden kadınlarla bir araya geldi

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, Türkiye Kooperatif Fuarı'nda 81 ilden kadınlarla bir araya geldi

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk, Ankara Congresium’da Türkiye Kooperatifler Fuarı’na katıldı.

Türkiye’nin 81 ilinden gelen kadınların el emeği göz nuru ürünlerini sergilediği fuara Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Nimet Bolluk’un yanı sıra Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa da katıldı.

Sergilenen ürünleri inceleyen Bolluk, ayrıca kadınlarla da sohbet etti. Fuarı ziyaret eden tek parti olduklarını belirten Nimet Bolluk, “Kadınlarımızla dertleştik, sohbet ettik. Sorunlarını dinledik. En büyük problemleri hepimizin olduğu gibi ekonomi. Söz verdik, söz aldık. Tüm sorunlarımızı Gelecek’te birlikte çözeceğiz.” diye konuştu.

Ürünlerini sergilemek için Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen kadınlar ise Bolluk’un ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Emekçi kadınlar, fuarı ziyaret eden tek partinin Gelecek Partisi olduğunu söyleyerek “Nimet hanım ziyaretiyle bizi çok mutlu etti. Sorunlarımıza gösterdiği hassasiyet bize gelecek için umut verdi” dediler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri