Ana SayfaMagazinNisa Barış Murat Yağcı'ya cevap verdi! Barış Murat Yağcı'nın "Çilingir bile açamaz"...

Nisa Barış Murat Yağcı’ya cevap verdi! Barış Murat Yağcı’nın “Çilingir bile açamaz” lafına Nisa’dan cevap!

Nisa Barış Murat Yağcı'ya cevap verdi! Barış Murat Yağcı'nın "Çilingir bile açamaz" lafına Nisa'dan cevap! Yakın bir zamanda ayrılan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı tartışması bitmiyor. Barış Murat Yağcı, kalbinin kapısını Nisa'ya kapattığını dile getirince Nisa'dan cevap gecikmedi. işte detaylar!

Nisa Barış Murat Yağcı’ya cevap verdi! Barış Murat Yağcı’nın “Çilingir bile açamaz” lafına Nisa’dan cevap! Yakın bir zamanda ayrılan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı tartışması bitmiyor. Barış Murat Yağcı, kalbinin kapısını Nisa’ya kapattığını dile getirince Nisa’dan cevap gecikmedi. işte detaylar!

Nisa Barış Murat Yağcı’ya cevap verdi

Survivor 2020’de tanışarak yarışmanın ardından aşk yaşamaya başlayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz haftalarda ilişkilerine son vermişti. Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz haftalarda Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan’a giderek deniz tatili yaptı. Bu tatil sonrası bazı konularda fikir ayrılıkları yaşadığı iddia edilen ikilinin ayrıldığı ortaya çıktı. Ardından Barış Murat Yağcı, Sabah gazetesine röportaj verdiği sırada Nisa Bölükbaşı ile çarpıcı ifadeler kullandı.

“Nisa’ya açık kapım yok, çilingir bile açamaz “

Barış Murat Yağcı, verdiği bir röportajda Nisa Bölükbaşı ile ayrıldıklarını itiraf etti. Yağcı, “İlişkimizin bitme sebebi şiddetli geçimsizlik. Bitti gitti. Fotoğrafları silmedim Napayım hemen çocuk gibi sileyim mi? “Ayrıldık hemen siliyorum takipten çıkıyorum lanet olsun” böyle mi yapayım? Nisa’ya açık kapım yok. Çilingir de açamaz o kapıyı” sözleriyle şoke etti.

“Küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur.”

Ardından Nisa Bölükbaşı 1.3 Milyon takipçili instagram sayfasından cevap verdi. Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı’nın açıklamaları karşısında instagram storysi attı. Bölükbaşı Barış’a “Biri bana her zaman derdi ki; küçük insanlar konuşur, büyük insanlar konuşulur.” diye cevap verdi!

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri