Ana SayfaMagazinNisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı'nın kitabı yüzünden ayrıldı! Çiftin ayrılma nedeni ortaya...

Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı’nın kitabı yüzünden ayrıldı! Çiftin ayrılma nedeni ortaya çıktı

Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı'nın kitabı yüzünden ayrıldı! Çiftin ayrılma nedeni ortaya çıktı! Survivor 2020 yarışmasıyla yıldızları parlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışma sonrası sürpriz bir aşka yelken açmışlardı. İkilinin ayrılma nedeni ortaya çıktı!

Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı’nın kitabı yüzünden ayrıldı! Çiftin ayrılma nedeni ortaya çıktı! Survivor 2020 yarışmasıyla yıldızları parlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışma sonrası sürpriz bir aşka yelken açmışlardı. İkilinin ayrılma nedeni ortaya çıktı!

Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı’nın kitabı yüzünden ayrıldı

Sosyal medyada ilişkileriyle ön planda olan gözde çift ayrılık kararı aldı. Nisa’nın ayrılık kararında sevgilisinin kendi hayatını anlattığı kitapta yazanlardan dolayı ilişkiyi bitirdiği ortaya çıktı.

Survivor 2020 yarışmasında tanışan ve sonrasında aşk yaşamaya başlayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı çiftinden kötü haber geldi. Bir süredir ilişkilerinde çalkantılı dönem geçirençift ayrılma kararı aldı. Nisa Bölükbaşı, ayrılığı sosyal medya hesabından duyurarak dostça ayrıldıklarını söyledi. Yağcı ve Bölükbaşı ilişkisinin neden bittiği ise ortaya çıktı.

“GENÇKEN BENDEN YAŞCA BÜYÜK KADINLARI TAVLIYORDUM”

Çiftin ciddi giden ilişkisi Barış Murat Yağcı’nın hayat hikayesini anlattığı kitabı “Her Şeye Rağmen” yüzünden tepetaklak oldu. Eski ilişkilerini detaylarıyla yazdığı “Kitapda”; “Gençken benden yaşça büyük bir kadını tavlamaya çalıştığım çok olmuştur. O tatmin duygusu çok hoşuma gidiyordu. Bir kişiye ulaşmak, onunla bir frekans yakalamak, sonra birlikte eve gelip sırtımı dönüp uyumak…” sözleri kısa sürede gündem oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri