Ana SayfaMagazinNisa Bölükbaşı sevgilisi Süleyman Atli kimdir? Süleyman Atli kaç yaşında, nereli, instagram...

Nisa Bölükbaşı sevgilisi Süleyman Atli kimdir? Süleyman Atli kaç yaşında, nereli, instagram adresi ne?

Nisa Bölükbaşı sevgilisi Süleyman Atli kimdir? Süleyman Atli kaç yaşında, nereli, instagram adresi ne? Survivor elemelerinde tanışan Nisa Bölükbaşı ile Süleyman Atli'nin sevgili olduğu ortaya çıktı. Süleyman Atli'nin kim olduğu merak konusu oldu. İşte cevabı!

Nisa Bölükbaşı sevgilisi Süleyman Atli kimdir? Süleyman Atli kaç yaşında, nereli, instagram adresi ne? Survivor elemelerinde tanışan Nisa Bölükbaşı ile Süleyman Atli’nin sevgili olduğu ortaya çıktı. Süleyman Atli’nin kim olduğu merak konusu oldu. İşte cevabı!

Nisa Bölükbaşı sevgilisi Süleyman Atli kimdir

Barış Murat Yağcı’nın çıkardığı kitap sonrası ayrılık kararı alan çiftten Nisa Bölükbaşı  Survivor’dan bir türlü kopamıyor. Nisa Bölükbaşı BMY’yi unutmakla kalmayıp Survivor elemelerinde tanıştığı sörfçü Süleyman Atli ile sevgili oldu.

Survivor elemelerinde tanıştığı ortaya çıkan ve video içerik üretici olup aynı zamanda sörf ile de ilgilenen SÜleyman Atli ile Nisa Bölükbaşı aşkı magazine bomba gibi düştü. Sosyal medya hesabından sıkça sörf videoları paylaşan Süleyman Atli’ye, Nisa Bölükbaşı da eşlik ediyor.

https://www.instagram.com/p/CQYuhTXjToP/

SÜLEYMAN ATLİ KİMDİR?

Muğla doğumlu olan Süleyman Atli, hakkında çok bir bilgi yok. Sosyal hesaplarına video içerikleri üretirken bir yandan da Instagram hesabından sörf ile ilgili videolar paylaşıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri