Ana SayfaMagazinNisa Bölükbaşı ve Süleyman Atli sevgili mi? Barış Murat Yağcı ile ayrılan...

Nisa Bölükbaşı ve Süleyman Atli sevgili mi? Barış Murat Yağcı ile ayrılan Nisa Bölükbaşı Süleyman Atli ile sevgili mi?

Nisa Bölükbaşı ve Süleyman Atli sevgili mi? Barış Murat Yağcı ile ayrılan Nisa Bölükbaşı Süleyman Atli ile sevgili mi? Survivor'da tanıştıktan sonra aniden sevgili olup ve aynı hızla ayrılan BMY ve Nisa Bölükbaşı'nın ayrılığı gürültülü bitmişti. Nisa Bölükbaşı kalbini Süleyman Atli'ye kaptırdı iddiaları sosyal medyayı salladı. İşte detaylar!

Nisa Bölükbaşı ve Süleyman Atli sevgili mi? Barış Murat Yağcı ile ayrılan Nisa Bölükbaşı Süleyman Atli ile sevgili mi? Survivor’da tanıştıktan sonra aniden sevgili olup ve aynı hızla ayrılan BMY ve Nisa Bölükbaşı’nın ayrılığı gürültülü bitmişti. Nisa Bölükbaşı kalbini Süleyman Atli’ye kaptırdı iddiaları sosyal medyayı salladı. İşte detaylar!

Nisa Bölükbaşı ve Süleyman Atli sevgili mi

Survivor yarışmasında tanışıp Türkiye’ye döndükten sonra aşk yaşamaya başlayan çift ayrılsa da magazinden düşmüyor. Basketbolcu Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile ilişkisinin bitmediğini, gözlerden uzak, seviyeli bir şekilde devam ettiğini söylemiş olsa da gerçek sonrasında ortaya çıkmıştı.

Survivor’da “Biz abi kardeşiz” diye konuşup, Türkiye’ye geldikten hemen sonra sevgili olan BMY ile Nisa Bölükbaşı herkesten tepki toplamıştı. Daha sonra çiftin öpüşme videoları sosyal medyayı salladı.

Nisa, sırf Barış için Çek’e gitmediğini söyledi hatta ayrılık sebeplerinin de hem BMY’nın kitabındaki sözler hem de Nisa’nın Çek’e gitmek istemesi olmuştu. Ardından BMY bir kitap çıkarttı ve kitapta yazan bazı şeyler nedeni ile Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı’dan ayrıldı. Nisa Bölükbaşı ise geçtiğimiz aylarda Instagram sayfasında “Barış ile olan ilişkimizi saygı, sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum” paylaşımı yapmıştı.

Şu sıralar tatilde

Şimdilerde tatil yaparak yazın tadını çıkaran Nisa Bölükbaşı hakkında farklı bir iddia ortaya atıldı.

Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı’dan sonra gönlünü Survivor elemelerinde tanıştığı video içerik üretici ve sörfçü Süleyman Atli’ye kaptırdı. Devamlı arkadaş grupları ile videolar atan Bölükbaşı’nın Video İçeriği Üreticisi  Süleyman Atli’den sörf dersi aldığı ve Atli ile birlikte olmaya başladığı öne sürüldü.

https://www.instagram.com/p/CQdOT_Vn6Uf/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri