Ana SayfaMagazinNurgül Yeşilçay'ın yeni projesi ne? Nurgül Yeşilçay Kim Bu Aile filminin kadrosunda

Nurgül Yeşilçay’ın yeni projesi ne? Nurgül Yeşilçay Kim Bu Aile filminin kadrosunda

Nurgül Yeşilçay'ın yeni projesi ne? Nurgül Yeşilçay Kim Bu Aile filminin kadrosunda. Paramparça, Aşk ve Ceza dizleriyle adından bahsettiren Nurgül Yeşilçay'ın yeni projesi Kim Bu Aile oldu. Başarılı oyuncunun stil değişikliği heyecan yarattı.

Nurgül Yeşilçay’ın yeni projesi ne? Nurgül Yeşilçay Kim Bu Aile filminin kadrosunda. Paramparça, Aşk ve Ceza dizleriyle adından bahsettiren Nurgül Yeşilçay’ın yeni projesi Kim Bu Aile oldu. Başarılı oyuncunun stil değişikliği heyecan yarattı.

Nurgül Yeşilçay’ın yeni projesi

Nurgül Yeşilçay, yeni projesi için saçlarını sarıya boyayarak “kim bu sarışın bomba” diye paylaşım yapmıştı. Yeşilçay, Leyla ile Mecnun dizisinde Erdal Bakkal karakterine can veren Cengiz Bozkurt ile objektiflerin karşısına geçecek.

Kim Bu Aile filminin konusu ne?

Menekşe Ablanızla tanışın” diyerek fotoğraf koyan Nurgül Yeşilçay, Cengiz Bozkurt’un karakterini de açıkladı. Yeşilçay Bozkurt’un canlandıracağı karakterin “Adem Komiser” olduğunu söyledi. Komedi olan film herkesi kahkahalara boğacak.

Extreme Job filminden uyarlanacak Kim Bu Aile filminin yönetmen koltuğuna Bedran Güzel geçecek. Nurgül Yeşilçay’ın pavyon şarkıcısını canlandıracağı filmde Cengiz Bozkurt, Altan Erkekli, Doğancan Sarıkaya, Ferit Aktuğ gibi birbirinden usta oyuncular yer alacak. Filmin çekimleri ve yayınlama tarihi hakkında bilgi yer edinmedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri