Ana SayfaTürkiyeO fotoğrafın ardından Bahçeli’den Akşener’e çağrı: Evine dön

O fotoğrafın ardından Bahçeli’den Akşener’e çağrı: Evine dön

MHP Genel Başkanı Bahçeli’den Akşener’e “Evine dön” çağrısı geldi. Bu çağrının Davutoğlu, Akşener, Babacan ve Destici’nin Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın kızının düğününde bir araya gelmesinin ardından gelmesi, dikkat çekti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin, Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın kızının düğününde bir araya gelmesi ve aynı masada poz vermesi, kamuoyunda günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı.

Bu pozun ardından, Bahçeli’nin Akşener’e hitaben “Evine dön” çağrısına bulunması dikkat çekti.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, yaptığı yazılı açıklamada MHP’den ayrılıp İYİ Parti’yi kuran Meral Akşener’e çağrıda bulundu.

Yaptığı yazılı açıklamada Akşener’in Ayasofya’da namaz kılışını hatırlatan Bahçeli, “Sayın Akşener’in böyle gitmeyeceğini, böyle ittifak olmayacağını, olsa bile bir ayağının çukura düştüğünü görüp derhal ve çok kısa süre içinde evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Ümit Dikbayır, Bahçeli’ye “Biz zaten evimizdeyiz. Başkalarının kuyruğuna takılıp, evin yolunu kaybedenler düşünsün” diye yanıt verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri