Ana SayfaMagazinO Ses Türkiye Anıl Şimşek kimdir?

O Ses Türkiye Anıl Şimşek kimdir?

Uptown Funk şarkısıyla jüriyi adeta büyüleyen, çok ilginç bir enerjiyle seyirciyi de avucunun içine alan Anıl Şimşek seyirciden ‘bir daha’ tezahüratı almayı da başardı. Peki O Ses Türkiye’nin çok özel yarışmacısı Anıl Şimşek kimdir? Hadise’nin neyi oluyor?

Anıl Şimşek tam bir şov adamı olarak sergiledi performansını. Dansı, giyinişi, seyirciyle iletişimi enerji doluydu. Dört jüri üyesini de döndürmeyi başaran Anıl Şimşek performansını bitirince Hadise boynuna sarılıp “İyi ki geldin” dedi. Anıl’dan ikinci bir şarkı daha istendi o da ‘Talk Dirty’ı söyledi ve yine müthiş bir alkış aldı.

Anıl Şimşek’ten çapraz düello

O Ses Türkiye Anıl Şimşek kimdir?

Anıl Şimşek müthiş bir müzik adamı. Dört yıl önce de O Ses Türkiye’ye katılmış olan Anıl Şimşek 4 yıl önce de O Ses Türkiye’de harika bir performans sergilemişti. O zamanlar James Brown’ın ünlü I Feel Good şarkısını seslendirmişti.

O Ses Türkiye Anıl Şimşek kimdir?

Anıl Şimşek 4 yıl önceki performansını izledikten sonra gözyaşlarını tutamadı. “Ailem üniversitemi bitirmemi istedi ve bitirdim, şimdi buradayım” diyen Anıl Şimşek seyirciden büyük alkış aldı.

Almanya’ya dönüp üniversitesini bitiren ve Mart ayında İstanbul’a taşınan Anıl “Aylardır bu anı bekliyorum” diye konuştu.

Anıl 4 yıl önce yarışmaya katıldığında Hadise’nin takımında yer almış ancak Hadise onu elemişti. Anıl da sonrasında Ebru Gündeş’in takımına gitmişti. Hadise, “Seni elediğimde hata yapmıştım. Bu hatayı yaptığım için pişman olmuştum” diye konuştu. Anıl o yıl 16 yaşındaki Sarper’e elenmişti.

Anıl ikinci kez katıldığı O Ses Türkiye’de bir kez daha Hadise’yi seçti.

Aşağıdaki videoda Anıl Şimşek’in O Ses Türkiye 2018 performansını izleyebilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz