Ana SayfaMagazinO Ses Türkiye Aylin Demir Uluşan kimdir?

O Ses Türkiye Aylin Demir Uluşan kimdir?

O Ses Türkiye yarımacısı Aylin Demir kimdir? Türkiye’nin en önemli türkücülerinden Belkıs Akkale’ye benzeyen gırtlak nağmeleriyle hem Murat Boz’u hem de Hadise’yi mest eden O Ses Türkiye yarışmacısı Aylin Demir kimdir, yarışmada nasıl bir performans sergiledi?

O Ses Türkiye’de bu akşam harika bir türkücü sahne aldı. Türkiye için çok özel bir anlamı olan Bitlis’te Beş Minare türküsünü müthiş bir ses gücüyle seslendiren Aylin Demir iki jüri üyesini döndürmeyi başardı. Aylin jüri üyelerinden Hadise’nin takımını seçti.

O Ses Türkiye Aylin Demir kimdir?

Bitlis’te Beş Minare türküsünü söyleyen Aylin Demir kimdir? Öğretmenlik mesleğini yapan Aylin profesyonel olarak şarkı söylemeye, şarkı söyleyerek para kazanmaya henüz 16 yaşında başladı. Türkülere özel ilgisi olan Aylin Demir için dönen iki jüri üyesinden biri Hadise diğeri de Murat Boz oldu.

Seda Sayan Aylin Demir Uluşan’ın sesini Belkıs Akkale’ye benzetti.

Seda Sayan’dan Belkıs Akkale benzetmesi

Aylin Demir’e dönmeyen Beyaz ve Seda Sayan’dan ilginç açıklamalar geldi. Her iki jüri üyesi de “Şu an kotamız o kadar dolu ki. İnan sesin harika. Hadise ve Murat Boz’un takımında senin sesine benzeyen çok az ses var. Yoksa sana dönerdik” dedi. Seda Sayan da Aylın için “Müthiş bir Belkıs Akkale gırtlağın var” ifadelerini kullandı.

Aylin Demir’den iddialı açıklamalar

“Ben buraya şampiyonluk olmak, birinci olmak istiyorum” dedi. Aylin “Bu hayatta her zaman güçlü bir kadın olmaya çalıştım” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz