Ana SayfaMagazinO Ses Türkiye Hadise neden yok? Hadise yerine gelecek isim Gülşen oldu! 

O Ses Türkiye Hadise neden yok? Hadise yerine gelecek isim Gülşen oldu! 

O Ses Türkiye Hadise neden yok? Hadise yerine gelecek isim Gülşen oldu! Ebru Gündeş ile yaşanan sıkıntı sonrasında Exxen'de O ses Türkiye Rap programında jüri üyeliği yapan Hadise'nin yerine Gülşen'in geleceği konuşulanlar arasında. Detaylar haberimizde!

O Ses Türkiye Hadise neden yok? Hadise yerine gelecek isim Gülşen oldu! Ebru Gündeş ile yaşanan sıkıntı sonrasında Exxen’de O ses Türkiye Rap programında jüri üyeliği yapan Hadise’nin yerine Gülşen’in geleceği konuşulanlar arasında. Detaylar haberimizde!

O Ses Türkiye Hadise neden yok

2 sene önce Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddiası nedeniyle O Ses Türkiye yarışmasındaki jüri üyeliğinden ayrılan popçu Hadise’nin yerine gelecek ünlü isim belli oldu.

Acun Ilıcalı’nın Hadise’nin O Ses Türkiye’de olmayacağının açıklanmasından ardından yerine kimin geleceği merak konusuydu. O ismin ise ünlü popçu Gülşen olduğu konuşuluyor. Gülşen’in Ebru Gündeş, Beyaz ve Murat Boz’lu jürinin dördüncü ismi olmaya sıcak baktığı öğrenildi.

Ne olmuştu? Hadise, “Kimse benim şerefimi ve namusumu lekeleyemez” demişti

Ebru Gündeş, “Başka kadınlarla ilişkisi var” diyerek eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtı. Zarrab’ın yasak aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş’in yakın arkadaşı Hadise olduğunu ileri sürdü. Ve Gündeş, 11 yıllık eşi Reza Zarrab’tan boşandı.

Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Hadise, “Ramazan gününde bana bunu yaşatanlardan hesabını soracağım” demişti.

Yasak aşk iddialarının ardından yaptığı açıklamada “Kimse benim şerefimi ve namusumu lekeleyemez” diyen Hadise konuyla ilgili yapılan haberlere yayın yasağı getirmek istemiş ancak talebi mahkeme tarafından reddedilmişti.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri