Ana SayfaMagazinO Ses Türkiye yarı finalistleri kimler?

O Ses Türkiye yarı finalistleri kimler?

O Ses Türkiye yarışmasında bu akşam yarı final heyecanı var. Haftalardır birbirine karşı amansız bir yarış içinde olan jüriler Hadise, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Seda Sayan bu akşam bu kez yarı final için sahnede. Bakalım hangi jüri üyesi hangi yarışmacılarla yarı final için mücadele edecek.

Aşağıdaki Instagram gönderisinde O Ses Türkiye yarı final yarışmacılarını toplu olarak görebilirsiniz.

Seda Sayan’ın yarı final yarışmacıları kimler?

Bu yıl ilk kez O Ses Türkiye yarışmasına katılan Seda Sayan, 2 isimle yarı final için yarışacak. Çok güçlü 2 yarışmacısını yarı finale kadar taşımayı başaran Seda Sayan, Sergio Gürlek ve Bahar Araç ile bu akşam yarışıyor.

Murat Boz’ın yarı final yarışmacıları kimler?

Yarışmanın en tecrübeli isimlerinden biri olan Murat Boz bu akşamki yarı finalde tam 4 isimle yarışıyor. Kendine has ses rengiyle şampiyonluk adayı olarak lanse edilen Ferat Üngür, Naz Dej, Bartu Gürhan ve Erdem Ocak Murat Boz’un un yarı final yarışmacıları.

Beyazıt Öztürk’ün yarı final yarışmacıları kimler?

Beyaz da tıpkı Seda Sayan gibi bu yıl ilk kez O Ses Türkiye yarışmasında sahne aldı. Ve çok da başarılı oldu. Eğer o olmasaydı O Ses Türkiye olduğundan daha az başarılı bir seviyede bulunabilirdi. Beyazıt Öztürk de tam 3 isimle O Ses Türkiye yarı final gecesinde mücadele edecek. Beyaz’ın yarı final yarışmacıları şunlar: Barış ve Baran Solar kardeşler, Umut Kaç ve Gülce Kahtalı.

Hadise’nin yarı final yarışmacıları kimler?

Şüphesiz O Ses Türkiye’nin en tecrübeli ismi o. Bugüne kadar yayınlanmış bütün O Ses Türkiye yarışmalarında jüri üyeliği yapmış olan Hadise’nin yarı final yarışmacıları kimler, Hadise kaç ismi yarı finale kadar taşıyabildi? Hadise’de bir kere Anıl Şimşek diye bir gerçek var. Belki sesi yarışmanın en iyi seslerinden biri değil ama sahne performansı bugüne kadarki O Ses Türkiye yarışmacıların arasında en iyisi olabilir. Arif Doğan ve Cenk Baş yine Hadise’nin yarı finaldeki diğer güçlü yarışmacıları.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,692TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz