Ana SayfaTürkiyeOcak Medya ve Fehmi Koru nereye koşuyor? Şimdi de kendi yazarını trol...

Ocak Medya ve Fehmi Koru nereye koşuyor? Şimdi de kendi yazarını trol ilan etti

Fehmi Koru’nun kafası iyice karışmışa benziyor. Bir yandan Davutoğlu’nun hamlelerini adım adım takip etmeye çalışıp diğer yandan Babacan’ın hareketini dizayn etmeye uğraşırken işleri iyice birbirine karıştırdı. Fehmi Koru son yazısında, kendi yazarı Veysi Dündar’ı Ali Babacan hakkındaki sözleri nedeniyle trol ilan etti. 

Fehmi Koru’nun sahibi olduğu Ocak Medya’da yazılar yazan Veysi Dündar, önceki gün TV5 kanalında “İşte Davutoğlu ve Babacan’ın kuracağı yeni partilerde yer alacak isimler” diyerek bir liste verdi. İddiaya göre eski ÖDP’li Ufuk Uras, Ali Babacan’ın kuracağı partide yer alacaktı. Ancak Ufuk Uras bu iddiayı flaş şekilde yalanladı.

Ufuk Uras’ın Veysi Dündar’ın iddiasını yalanlamasının hemen ardından Fehmi Koru da panikle bir yazı kaleme aldı. 

Kendi yazarı Veysi Dündar’ı yalanlayan bir yazı kaleme alan Fehmi Koru, “Ali Babacan ve arkadaşları henüz yolun başında oldukları, kimselerle kadro pazarlığı yapmadıkları halde medyaya yayılan haberler nereden kaynaklanıyor?” diye sordu.

Bir yandan Ahmet Davutoğlu’nu yeni partiyi bir an önce açıklaması için sıkıştıran Fehmi Koru’nun diğer taraftan yanında çalıştırdığı Veysi Dündar’ın temelsiz, asılsız iddialarını yalanlaması ne kadar tuhaf!

Fehmi Koru’nun yazısının sonunda yer alan şu satırlarsa hayli ilginç:

İleride bu dönemi yazacaklar trollük görevini doğaçlama üstlenmiş kalemlerin varlığını da fark edeceklerdir.

Yani Fehmi Koru kendi yazarını trol ilan etti!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz